Zamknij

Ilona Janyst z "M jak miłość" jest w ciąży. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka [FOTO]

29.07.2021 21:58
Ilona Janyst
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Ilona Janyst jest w ciąży. Aktorka znana z roli Anety Kryńskiej w "M jak miłość" spodziewa się drugiego dziecka ze swoim mężem, aktorem Pawłem Janystem. Gwiazda opublikowała zdjęcia, na których prezentuje widoczne krągłości. 

Ilona Janyst to aktorka dobrze znana widzom jako Aneta Kryńska-Chodakowska z serialu "M jak miłość". 30-latka zagrała także w "Przyjaciółkach" i "W Rytmie serca" oraz pojawiła się w epizodycznych rolach w paru produkcjach kinowych. Janyst prywatnie jest żoną aktora Pawła Janysta, z którym ma dziecko. Gwiazda telenoweli Dwójki właśnie przekazała fanom radosną nowinę - jej rodzina wkrótce się powiększy. 

To już kolejna ciąża w polskim show-biznesie. Dziecka spodziewają się m.in. Anna Dereszowska, Olga Frycz, Zofia Zborowska i Patrycja Szczepanowska. Świeżo upieczonymi mamami zostały: Ida Nowakowska, Halina Mlynkova, Agnieszka Włodarczyk, Klaudia Halejcio, Ola Szwed, Anna Karczmarczyk oraz Agnieszka Kaczorowska. 

Agnieszka Kaczorowska urodziła! "Trzymam w rękach kolejny cud życia" [FOTO]

M jak miłość: Ilona Janyst jest w ciąży. Aktorka oczekuje drugiego dziecka

Ilona Janyst zaskoczyła swoich obserwatorów nowiną o drugim dziecku. Okazuje się, że gwiazda "M jak miłość" jest w ciąży i już niedługo znowu zostanie mamą.

Na okrągło. Runda druga! - podpisała zdjęcia zrobione na tle pola kapusty. 

A pomyśleć, że dopiero co miałem zniżkę studencką… - skomentował ujęcia ciężarnej żony Paweł Janyst.

Fani "M jak miłość" przesyłają parze gratulacje i jednocześnie dopytują, jak w takim wypadku potoczą się losy serialowej Anety.

Tego nie wie nikt! - odparła Ilona Janyst i poleciła zaczekać na nowy sezon po wakacjach. 

Myślicie, że bohaterka Ilony też będzie w ciąży? 

M jak miłość: podano datę premiery nowego sezonu. Kiedy nowe odcinki?