Zamknij

Ilona Janyst została mamą. Gwiazda "M jak miłość" urodziła drugie dziecko

02.12.2021 15:47
Ilona Janyst
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Ilona Janyst po raz drugi została mamą. Gwiazda "M jak miłość" radosną nowiną podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. "Mamy go" - napisała uradowana Janyst.

Ilona Janyst już po raz drugi została mamą. Gwiazda  "M jak miłość" podzieliła się informacją ze swoimi followersami na Instagramie. Tym razem aktorka oraz jej mąż Paweł Janyst przywitali na świecie chłopca. "Mamy go" - napisała podekscytowana gwiazda.

Zobacz też:  Ilona Janyst z "M jak miłość" jest w ciąży. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka [FOTO]

Ilona Janyst została mamą. Gwiazda "M jak miłość" urodziła drugie dziecko

Aktorka trzy lata temu wyszła za mąż za Pawła Janysta. Rok po ślubie zakochani przywitali na świecie córeczkę Maję. Dwa lata później gwiazda zaszła w drugą ciążę. Informacją pochwaliła się swoim fanom, publikując zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem.

Pod zdjęciem, na którym Ilona zdradziła, że synek jest już na świecie, posypało się mnóstwo gratulacji oraz ciepłych słów. "Gratulacje kochani", "gratulacje, dużo zdrówka", "witaj na świecie mały okruszku", "gratulacje, dużo zdrówka dla was" - zachwycali się fani.

Ilona Janyst jest absolwentką Wydziału Lalkarskiego we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Gwiazda dała się poznać serialowym widzom, grając w takich produkcjach jak m.in. "Na Wspólnej", "Przyjaciółki" oraz "M jak miłość". W słynnym serialu TVP gra od 2017 roku. Wciela się w postać Anety Kryńskiej.