Zamknij

Ilona Łepkowska krytykuje fryzurę Małgorzaty Trzaskowskiej. "Jak ona wygląda?"

15.07.2020 15:51
Ilona Łepkowska Małgorzata Trzaskowska
fot. VIPHOTO/East News Jacek Dominski/REPORTER/East News

Ilona Łepkowska postanowiła ocenić wygląd Małgorzaty Trzaskowskiej podczas wieczoru wyborczego. Scenarzystka polskich seriali skrytykowała żonę Rafała Trzaskowskiego za nieuczesane włosy.

Ilona Łepkowska to niekwestionowana królowa polskich seriali. To właśnie dzięki niej powstają hitowe produkcje Telewizji Polskiej, jak choćby "Klan", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Barwy szczęścia" oraz "Korona królów". W ostatnim czasie scenarzystka przyglądała się także scenie politycznej. W rozmowie z "Wirtualną Polską" zdradziła, co przyciągnęło jej uwagę na wieczorze wyborczym Rafała Trzaskowskiego.

Zobacz także: Ilona Łepkowska zdradziła, na kogo zagłosowała. Komu "królowa seriali" udzieliła poparcia?

Ilona Łepkowska krytykuje wygląd Małgorzaty Trzaskowskiej

Ilona Łepkowska szczególną uwagę poświęciła małżonkom kandydatów na prezydenta. Producentka i scenarzystka dużo bardziej doceniła stylizację obecnej Pierwszej Damy, Agaty Dudy. Małgorzata Trzaskowska, zdaniem Łepkowskiej, nie przyłożyła wystarczającej uwagi do swojego wyglądu.

- Małgorzata Trzaskowska, która oczywiście jeżdżąc w kampanii, mogła jeździć w balerinkach i t-shirtach, tak samo ubrała się na wieczór wyborczy. Myślę, że wiele osób oglądając ją, pomyślało: 'Kurczę, no zaraz, no ona się nawet nie uczesała dokładnie, te włosy niespięte. Jak ona wygląda? Nie no, my potrzebujemy kogoś takiego eleganckiego jak prezydentowa Dudowa (...) Pani prezydentowa Agata Duda wystąpiła w eleganckiej sukni i myślę, że dla większości była uczesana, miała głowę od fryzjera. Dla większości społeczeństwa to jest właśnie wizerunek pierwszej damy - oceniła w rozmowie z "Wirtualną Polską" Ilona Łepkowska.

Zgadzacie się?