Zamknij

Ilona Łepkowska o domniemanej ofierze Ronaldo. Jej słowa zaszokowały

Redakcja
22.10.2018 14:21
Ilona Łepkowska
fot. Tomasz Zukowski/East News Więcej: https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Filmy-i-telewizja/Ilona-Lepkowska-komentuje-Kler-.-Co-o-filmie-mysli-krolowa-seriali

Królowa seriali, Ilona Łepkowska, została zaproszona do programu „Fakty po faktach” w TVN24. Przywołała domniemany gwałt Ronaldo i swoimi słowami zbulwersowała wielu widzów.

Scenarzystka Ilona Łepkowska, matka sukcesu wielu polskich seriali, na przykład „M jak miłość”, nigdy nie obawiała się wprost wyrażać swoich poglądów. W niedzielę, 21 października 2018 gościła w programie telewizji TVN24 „Fakty po faktach”. Wraz z zaproszonymi tam prof. Tomaszem Płudowskim i dominikaninem o. Pawłem Gużyńskim komentowała różne sprawy dotyczące niełatwych tematów: molestowania seksualnego, gwałtów oraz pedofilii. W rozmowie pojawił się także temat ofiar, które po latach milczenia decydują się przerwać ciszę. Wypowiedzi Łepkowskiej poruszyły wielu widzów oraz internautów.

Zobacz także

Ilona Łepkowska o domniemanej ofierze Ronaldo: „sama sobie szkodzi”

Ilona Łepkowska odniosła się do sprawy domniemanego gwałtu piłkarza Cristiano Ronaldo, którego ten miał się dopuścić na Kathryn Mayordze w 2009 roku.

„Moim zdaniem jest za późno na takie żale” – powiedziała królowa seriali. Wyjaśniła, że jej zdaniem ofiary same sobie szkodzą, kiedy zamiast od razu ujawnić przykrą sytuację, nawet całymi latami milczą.

Na nic zdały się wcześniejsze wypowiedzi, w których rozmówcy zaznaczyli, że ze względu na traumę i strach przed napiętnowaniem społecznym ofiary często wolą zachować przykre wydarzenia w tajemnicy. Scenarzystka zasugerowała, że milczenie może oznaczać, iż „nic tak naprawdę się nie wydarzyło”.

Wielu internautów wyraziło swój sprzeciw wobec takich poglądów w sieci.

„Łepkowska się właśnie kompromituje bagatelizując traumatyczne przeżycia ofiar gwałtów i molestowania”.

„Czy ja oglądam Ilonę Łepkowską (chyba), która mówi, że to wina zgwałconej kobiety, że Ronaldo ją zgwałcił i tego wcześniej nie podała do informacji publicznej?”

„Masakra, słuchałam w kuchni gotując, aż musiałam przejść do salonu, żeby to zobaczyć. Co za.. kobieta przecież. Masakra”.

„Słuchacie Łebkowskiej o ofiarach molestowania? To niewyobrażalne, co ta kobieta wygaduje. Wystarczy poświecić pół godziny, żeby się dowiedzieć, dlaczego ofiary gwałtów latami milczą. Ale po co. Jak jest się gwiazdą, można publicznie bredzić, co ślina na język przyniesie” – komentują internauci.

RadioZET.pl/VIVA/SA