Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ilona Ostrowska całkiem goła na Instagramie

09.03.2018 13:08
xxx zet

Ilona Ostrowska, aktorka znana m.in. z serialu "Ranczo", zwróciła na siebie uwagę fanów zdjęciem, które opublikowała na Instagramie. Pochwaliła się urlopem w ciepłym kraju i swoją całkiem roznegliżowaną sylwetką.

Ilona Ostrowska fot. Instagram

Ilona Ostrowska jest aktorką serialową, filmową i teatralną, znaną głównie z ról w produkcjach telewizyjnych - przede wszystkim serialu "Ranczo". Teraz wraca w "Narzeczonym na niby" i "Agencie Gwiazdy 3". Specjalnie na Dzień Kobiet postanowiła zaskoczyć internautów i pokazała w sieci odważną fotkę. Pozuje na niej leżąc na leżaku i opalając się całkiem nago. Newralgiczne miejsca zasłoniła serduszkami i kwiatkami...

W komentarzu do fotki napisała, że "nie zapomniała o swoich piersiach", co było odniesieniem do słów, jakie kiedyś wypowiedziała Natalia Przybysz.

"Kochane Dziewczyny! Życzę Nam Siły. Żebyśmy o sobie stanowiły, mówiły głośno i wyraźnie o swoich potrzebach, #spełniały swoje marzenia, dbały o siebie, wydawały hajs i... nie zapominały o swoich piersiach..." - jak to Natalia Przybysz pięknie kiedyś napisała. Ja nie zapomniałam jak widać na załączonym obrazku i tego się będę trzymać,czego i Wam Życzę #Moje Piękne" - pisze Ostrowska.

Samo zdjęcie, jak i idący za nim przekaz, by kobiety pamiętały o sobie - nie tylko 8 marca - spotkały się z różnymi reakcjami internautów. Jedni komentujący przyznali, że nie widzą w fotce nic dziwnego. "No no Pani Ilono - chyba każda kobieta chciała by mieć takie ciałko jak Pani". Niektórzy byli jednak zniesmaczeni: "Lubiłam panią jako aktorkę ale teraz... Wrzucić swoje nagie zdjęcie do Internetu, żeby obejrzało je milion osób? Naprawdę, strasznie to słabe i... dziwnie do pani mi nie pasuje".

RadioZET.pl/SA

Oceń