Zamknij

Ilona Ostrowska całkiem goła na Instagramie

Redakcja
09.03.2018 13:08
Ilona Ostrowska
fot. Instagram

Ilona Ostrowska, aktorka znana m.in. z serialu "Ranczo", zwróciła na siebie uwagę fanów zdjęciem, które opublikowała na Instagramie. Pochwaliła się urlopem w ciepłym kraju i swoją całkiem roznegliżowaną sylwetką.

Ilona Ostrowska jest aktorką serialową, filmową i teatralną, znaną głównie z ról w produkcjach telewizyjnych - przede wszystkim serialu "Ranczo". Teraz wraca w "Narzeczonym na niby" i "Agencie Gwiazdy 3". Specjalnie na Dzień Kobiet postanowiła zaskoczyć internautów i pokazała w sieci odważną fotkę. Pozuje na niej leżąc na leżaku i opalając się całkiem nago. Newralgiczne miejsca zasłoniła serduszkami i kwiatkami...

W komentarzu do fotki napisała, że "nie zapomniała o swoich piersiach", co było odniesieniem do słów, jakie kiedyś wypowiedziała Natalia Przybysz.

"Kochane Dziewczyny! Życzę Nam Siły. Żebyśmy o sobie stanowiły, mówiły głośno i wyraźnie o swoich potrzebach, #spełniały swoje marzenia, dbały o siebie, wydawały hajs i... nie zapominały o swoich piersiach..." - jak to Natalia Przybysz pięknie kiedyś napisała. Ja nie zapomniałam jak widać na załączonym obrazku i tego się będę trzymać,czego i Wam Życzę #Moje Piękne" - pisze Ostrowska.

Samo zdjęcie, jak i idący za nim przekaz, by kobiety pamiętały o sobie - nie tylko 8 marca - spotkały się z różnymi reakcjami internautów. Jedni komentujący przyznali, że nie widzą w fotce nic dziwnego. "No no Pani Ilono - chyba każda kobieta chciała by mieć takie ciałko jak Pani". Niektórzy byli jednak zniesmaczeni: "Lubiłam panią jako aktorkę ale teraz... Wrzucić swoje nagie zdjęcie do Internetu, żeby obejrzało je milion osób? Naprawdę, strasznie to słabe i... dziwnie do pani mi nie pasuje".

RadioZET.pl/SA