Zamknij

Ilona z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciami z romantycznego wyjazdu z Adrianem

Sylwia Wamej
13.01.2020 12:02
Ilona i Adrian
fot. Instagram.com/Ilona Kurzeja

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz z "Rolnik szuka żony" tworzą zgraną parę. Uczestniczka show TVP opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z romantycznego wypadu z Adrianem. Dokąd się wybrali?

Ilona z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciami z romantycznego wypadu z Adrianem

Ilona Kurzeja z "Rolnik szuka żony" jest szczęśliwa u boku Adriana Berkowicza. Para chętnie dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami. Tym razem Ilona opublikowała na InstaStories fotografie z romantycznego weekendu z Adrianem. Zakochani wybrali się do czeskiego Skalnego Miasta, a w podróży towarzyszył im również ukochany pies Floo. "Uwielbiamy takie aktywne weekendy z chłopakiem i Floo" - napisała Ilona pod najnowszym zdjęciem.

Rolnik szuka żony
fot. Insstagram.com/Ilona Kurzeja

Rolnik szuka żony: Które pary znalazły szczęście w programie?

Po komentarzach widać, że Adrian i Ilona cieszą się dużą popularnością wśród fanów. Wielbiciele życzą im powodzenia i dużo miłości. "Piękne ujęcie. Życzę szczęścia i dużo miłości". "Piękne ujęcie. Życzę szczęścia i dużo miłośći", "Jak miło patrzeć, ze wasza miłość rozkwita. Wygraliście program w stu procentach. Świetnie się uzupełniacie, serdecznie Was pozdrawiam" - dodała inna fanka. W 6. edycji "Rolnik szuka żony" szczęście uśmiechnęło się do dwóch par: Ilony i Adriana i Ani i Jakuba.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś 6. edycję "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW