Zamknij

Imię córki Marka Kondrata i Antoniny Turnau ujawnione

Redakcja
08.01.2019 14:45
Imię córki Marka Kondrata i Antoniny Turnau ujawnione
fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Według informacji magazynu "Dobry Tydzień" Marek Kondrat i Antonina Turnau wybrali już imię dla swojej córeczki. Postawili na imię cieszące się w ostatnim czasie dużą popularnością.

Marek Kondrat to bez wątpienia wybitny polski aktor, który doskonale odnajduje się także w roli reżysera, a ostatnio nawet biznesmena. Gwiazdor takich produkcji jak "Dzień Świra", "C.K. Dezerterzy" czy "Psy" postanowił zająć się importem i sprzedażą win i odnosi na tym polu duże sukcesy. Aktor poinformował nawet oficjalnie, że rezygnuje z aktorstwa na rzecz nowej pasji.

19 września 2015 roku, po dwóch latach związku, aktor wziął ślub z Antoniną Turnau, córką piosenkarza i poety Grzegorza Turnaua. W mediach dużo mówiło się o różnicy wieku dzielącej parę (Kondrat ma obecnie 69 lat a jego małżonka 30) oraz fakcie, że Kondrat znał żonę, gdy była jeszcze dzieckiem, ponieważ od lat przyjaźni się z Turnauem.  Jednak zakochani nie zwracali uwagi na nieprzychylne komentarze. W grudniu 2018 roku przyszło na świat ich pierwsze dziecko.

EN_01192647_0014
fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Jak ma na imię córka Marka Kondrata?

Marek Kondrat i jego żona zapowiadali, że chcą utrzymać płeć swojego dziecka w tajemnicy. Wątpliwości rozwiał jednak Grzegorz Turnau, zdradzając ją w jednym z wywiadów, że małżeństwo wychowuje córeczkę. Jak podaje "Dobry Tydzień", znane jest również imię dziecka. Według magazynu rodzice

- Jest bardzo szczęśliwy. Na sto procent oddaje się ojcostwu. Mała Helenka skradła jego serce.

Rodzice dziewczynki nie skomentowali prasowych doniesień.

RadioZET.pl/MF