Zamknij

Ina Sobala zagra w filmie. Córka Małgorzaty Pieńkowskiej zadebiutuje na dużym ekranie

22.10.2021 14:06
Ina Sobala
fot. Damian Klamka/ East News

Ina Sobala pojawi się na dużym ekranie. Córka Małgorzaty Pieńkowskiej, którą widzowie kojarzą z m.in. serialu "M jak miłość" zagrała w filmie obok takich gwiazd jak m.in. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak.

Ina Sobala zadebiutuje na dużym ekranie. 29-letnia córka Małgorzaty Pieńkowskiej, czyli serialowej Marysi z  "M jak miłość" zagości w filmie "To musi być miłość" u boku  Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka.

"Czułam się z nimi bardzo swobodnie, ponieważ są to nie tylko wspaniali aktorzy, ale również bardzo serdeczni i ciepli ludzie. Dużo się śmialiśmy i rozmawialiśmy między ujęciami, czasem trudno było nas uspokoić. Cieszę się, że swój debiut na dużym ekranie mogłam przeżyć właśnie z nimi" - cytuje słowa Sobali portal Jastrząb Post.

Zobacz też:  M jak Miłość. Marię Zduńską miała zagrać inna aktorka. To nie Małgorzata Pieńkowska jako pierwsza dostała propozycję

Ina Sobala zagra w filmie. Córka Małgorzaty Pieńkowskiej zadebiutuje na dużym ekranie

Sobala spotkała się też ze swoją mamą na planie "M jak miłość". Szybko jednak odeszła z serialu.

"Wierzę w podejmowanie odważnych decyzji i zawsze, za wszelką cenę, staram się słuchać swego serca i intuicji. Jakiś czas temu, po prawie trzech latach pracy, postanowiłam opuścić serial M jak miłość. (…) Nie chciałabym z nikim się zegnać, bo nigdy nie wiemy, jak potoczą się nasze losy i kto wie, kto wie... może kiedyś, jeśli będzie na to przestrzeń, to wrócę jeszcze do pracy w Emce" - pisała na Instagramie.

30-latka na swoim koncie ma udział w takich serialach jak m.in. "39 i pół tygodnia" oraz "Żmijowisko".

W "To musi być miłość" córka Małgorzaty Pieńkowskiej wcieli się w postać samotnej influencerki, dla której liczy się tylko i wyłącznie kariera na Instagramie.

RadioZET.pl/Jastrząb Post