Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Internautka atakuje Katarzynę Cichopek. „Osoby niby wykształcone”

09.10.2018 11:35

Katarzyna Cichopek to aktorka, która na ogół wzbudza w widzach dużą sympatię. Jednak również ona przekonała się, że w sieci trzeba zwracać uwagę na najdrobniejsze detale. W sobotę umieściła na Instagramie wpis, który bardzo krytycznie oceniła jedna z internautek. O co chodziło?

Internautka atakuje Katarzynę Cichopek. „Osoby niby wykształcone” fot. Instagram:@katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek to utalentowana aktorka, która od 18 lat niezmiennie cieszy się sympatią fanów serialu „M jak Miłość”, gdzie wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Swoją karierę zawodową połączyła również z miłością do tańca. Po zwycięstwie w drugiej edycji TVN „Tańca z gwiazdami” wyjechała w trasę koncertową. Wraz ze swoim tanecznym partnerem otworzyła również szkołę tańca. W 2008 roku Marcin Hakiel został także jej partnerem życiowym. Para pobrała się, a w 2013 roku przyszła na świat ich córka.

Katarzyna jest osobą bardzo energetyczną i zawsze uśmiechnięta. Wydawać by się mogło, że jej fani mogą wypowiadać się o aktorce w samych superlatywach. Okazuje się jednak, że nawet drobny błąd popełniony w sieci może wiązać się z reprymendą. Cichopek przekonała się o tym w sobotę.

Katarzyna Cichopek zaatakowana przez internautkę

W sobotę, 6 października Katarzyna opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z Anną Muchą oraz Anną Oberc. Aktorka pochwaliła się występem w teatrze.

Dziękuje Wszystkim za wczorajszy wieczór w Teatrze Palladium, bardzo się cieszę, że dołączyłam do obsady Przygody z ogrodnikiem. Dziękuje całemu zespołowi, a zwłaszcza moim dziewczynom kochanym. Ale widownia to normalnie rzuciła mnie na kolana. Jesteście wspaniali. Dziękuje za Wasze wsparcie i owacje na stojąco”.

Fani Cichopek oczywiście składali jej gratulacje. Aktorka z pewnością jednak nie spodziewała się ostrej krytyki swojego posta. Jedna z internautek napisała pod zdjęciem:

Zastanawiam się dlaczego osoby niby wykształcone, obracające się wśród elity społeczeństwa nie wiedzą, że dziękuję piszemy przez Ę na końcu...zatrważające”.

Trzeba przyznać, że reakcja była dość ostra i wywołała dyskusję pomiędzy fanami. Na tyle wartką, że również sama Katarzyna skomentowała wpis internautki.

Nie jestem »niby«wykształcona, tylko wykształcona, i wiem, że dziękuje pisze się przez ę na końcu, jednak słownik w telefonie wie lepiej i niejednokrotnie przekręca słowa. Poza tym, istnieje dysleksja, która w żaden sposób nie ujmuje inteligencji. Myślę, że trzeba wrzucić na luz” – podsumowała Cichopek.

Sytuacja wydaje się błaha, ale pokazuje, że osoby medialne mogą zostać ocenione przez użytkowników sieci za niewielki nawet, przypadkowy błąd.

RadioZET.pl/MF

Oceń