Zamknij

Intymne sceny w "Hotelu Paradise". Wszystko zobaczyła mama jednego z uczestników

07.06.2021 21:47
Hotel Paradise
fot. Jan Bielecki/East News

"Hotel Paradise" nieustannie zaskakuje widzów, wśród których często znajdują się także bliscy oraz członkowie rodziny uczestników. Okazuje się, że mama Simona mogła obejrzeć intymne sceny z udziałem jej syna.

"Hotel Paradise" to program, który dostarcza swoim widzom wielu emocji. Burzliwe rozstania, romantyczne związki oraz odważne, intymne zbliżenia  - to tylko część z tego, czego doświadczają uczestnicy reality show. Wśród osób, które zdecydowały się na seks przed kamerami w trzeciej edycji programu, był Simon. Uczestnik poszedł na całość z Bogusią, jednak nie spodziewał się, jak dużo zostanie pokazane po ostatecznym montażu.

- Ten pierwszy raz jak pokazali, jak się zbliżyliśmy, to spoko, ale drugi... No ostra akcja. Nie wiedziałem, co powiedzieć. Bibi też się to za bardzo nie podobało - powiedział w rozmowie z magazynem "Party".

Hotel Paradise: Mama Simona obejrzała odcinek z jego sceną łóżkową

Okazuje się, że przygody uczestnika w "Hotelu Paradise" z uwagą śledziła jego mama. Początkowo oglądali sezon razem, jednak po przeprowadzce Simona z USA do Polski, jego mama sama obejrzała resztę. Właśnie wtedy wyemitowane zostały odcinki z pikantnymi scenami.

- Wiem też, że mama ogląda, ale nie rozmawiałem z nią na ten temat, to tabu. Zawsze razem oglądaliśmy jak byłem w Stanach, a teraz sobie tego nie wyobrażam - dodał.