Zamknij

Irina Shayk i Bradley Cooper się rozstali? To nie o Lady Gagę poszło

Sylwia Wamej
14.05.2019 11:23
Irina Shayk i Bradley Cooper się rozstali? To nie o Lady Gagę poszło
fot. Mark Ralston/ East News

Irina Shayk i Bradley Cooper nie są już parą? Zagraniczne media coraz częściej rozpisują się o rozpadzie ich związku. Para podobno ma wydać niebawem oświadczenie. Plotkuje się, że zakochani mają bardzo różne podejście do charakteru ich związku.

Irina Shayk i Bradley Cooper nie są już razem?

Irina Shayk i Bradley Cooper nie są już razem? Według amerykańskich mediów jedna z najpiękniejszych par show-biznesu właśnie się rozstała. Podobno Irina i Bradley mają wydać niebawem wspólne oświadczenie. Wbrew pozorom nie chodzi wcale o  Lady Gagę, filmową partnerkę Coopera z hitowego obrazu „Narodziny gwiazdy”. Swego czasu media na całym świecie rozpisywały się o ich rzekomym romansie. Jak spekulują amerykańskie portale, zakochani nie mogli się dogadać co do podejścia do charakteru ich związku.

Lady Gaga nie ma nic wspólnego z rozstaniem Bradleya Coopera i Iriny Shayk

Jak donosi serwis MTO News, Bradley pragnął zachować prywatność w życiu osobistym, natomiast Irina chciała, aby związek był bardziej medialny.

„Bradley zawsze chciał zachować prywatność w życiu osobistym, podczas gdy Irina uważała, że powinni być znacznie bardziej »medialnym« związkiem” – podaje informator MTO News. Mimo wszystko fani nie wierzą w takie teorie i uważają, że za ich rozstaniem stoi Lady Gaga.

Irina Shayk i Bradley Cooper tworzą parę od 2015 roku. To właśnie wtedy media obiegły ich wspólne zdjęcia ze sztuki „Finding Neverland”, którą razem oglądali. Para dwa lata temu została rodzicami córeczki Lei.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW