Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Irina Shayk ma nowego chłopaka? To były partner Jennifer Aniston

29.07.2019 12:50

Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem jest już w nowym związku? Jak donoszą zagraniczne media, modelka spotyka się z Justinem Therouxem — byłym partnerem Jennifer Aniston.

Irina Shayk fot. Instagram.com/ Irina Shayk

Irina Shayk ma nowego chłopaka?

Irina Shayk rozstała się z Bradleyem Cooperem. Choć byli zakochani oficjalnie nie komentowali swojego rozstania, zagraniczne media co rusz donoszą o ich romansach. Dość intensywnie plotkuje się o relacji Bradleya Coopera i Lady Gagi. Z kolei w życiu Iriny Shayk zagościł inny mężczyzna. Jak donoszą zagraniczne media, 33-letnia modelka spotyka się z Justinem Therouxem, który przed laty związany był z Jennifer Aniston. Według zachodnich mediów Justin mocno wspiera Irinę po rozstaniu z Bradleyem Cooperem.

Justin Theroux jest starszy od Irony Shayk o 14 lat

„Irina powiedziała, że od razu poczuła się zrelaksowana w jego towarzystwie. Spotkali się dwa razy na kolacji, natychmiast między nimi zaiskrzyło i zrozumieli się bez słów. Irina nie przyjęła jednak zaproszenia na jego urodzinową kolację, gdyż nie chce zwracać uwagi mediów na początkujący romans” – zdradza źródło magazynu.

Justin Theroux kilka lat temu związany był z Jennifer Aniston. 5 sierpnia 2015 roku para wzięła ślub, jednak w lutym 2018 roku, ogłosili separację. Warto podkreślić, że Justin jest starszy od Iriny Shayk o 14 lat. Modelce najwyraźniej różnica wieku nie przeszkadza, w końcu z Bradleyem Cooperem dzieliło ich 11 lat różnicy. Byli kochankowie wychowują wspólnie 2-letnią córeczkę Leę.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń