Zamknij

Irina Shayk ma nowego chłopaka? To były partner Jennifer Aniston

Sylwia Wamej
29.07.2019 12:50
Irina Shayk
fot. Instagram.com/ Irina Shayk

Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem jest już w nowym związku? Jak donoszą zagraniczne media, modelka spotyka się z Justinem Therouxem — byłym partnerem Jennifer Aniston.

Irina Shayk ma nowego chłopaka?

Irina Shayk rozstała się z Bradleyem Cooperem. Choć byli zakochani oficjalnie nie komentowali swojego rozstania, zagraniczne media co rusz donoszą o ich romansach. Dość intensywnie plotkuje się o relacji Bradleya Coopera i Lady Gagi. Z kolei w życiu Iriny Shayk zagościł inny mężczyzna. Jak donoszą zagraniczne media, 33-letnia modelka spotyka się z Justinem Therouxem, który przed laty związany był z Jennifer Aniston. Według zachodnich mediów Justin mocno wspiera Irinę po rozstaniu z Bradleyem Cooperem.

Justin Theroux jest starszy od Irony Shayk o 14 lat

„Irina powiedziała, że od razu poczuła się zrelaksowana w jego towarzystwie. Spotkali się dwa razy na kolacji, natychmiast między nimi zaiskrzyło i zrozumieli się bez słów. Irina nie przyjęła jednak zaproszenia na jego urodzinową kolację, gdyż nie chce zwracać uwagi mediów na początkujący romans” – zdradza źródło magazynu.

Justin Theroux kilka lat temu związany był z Jennifer Aniston. 5 sierpnia 2015 roku para wzięła ślub, jednak w lutym 2018 roku, ogłosili separację. Warto podkreślić, że Justin jest starszy od Iriny Shayk o 14 lat. Modelce najwyraźniej różnica wieku nie przeszkadza, w końcu z Bradleyem Cooperem dzieliło ich 11 lat różnicy. Byli kochankowie wychowują wspólnie 2-letnią córeczkę Leę.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW