Zamknij

Iris Jaw ma już 19 lat. Tak dziś wygląda córka Jude'a Law [FOTO]

Sylwia Wamej
12.02.2020 16:36
Iris Law
fot. Reax Features/ East News

Iris Law to córka Jude'a Law i Sadie Frost. Piękna latorośl aktorskiej pary ma już 19 lat i świetnie radzi sobie w modelingu. Jak dziś wygląda?

Iris Law:  Tak dziś wygląda córka Jude'a Law

Iris Law to córka Jude'a Law i aktorki Sadie Frost. Piękna córka aktorskiej pary jakiś czas temu postanowiła spróbować swoich sił w modelingu. Już w 2017 roku została twarzą brytyjskiego domu Burberry. Iris Law ma również na swoim koncie sesje zdjęciowe do takich magazynów, jak m.in. "Vogue" oraz "Illustrated People".

Oprócz modelingu Iris Law interesuje się też rysunkiem oraz fotografią. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, lubi się też uczyć.

"Mój ojciec zachęcał mnie, by uczyć się filozofii. Zdecydowanie to po nim mam miłość do nauki" - wyznała młoda gwiazdka w jednym z wywiadów. Powiedziała też, że mimo rozstania rodziców w 2003 roku, miała normalne dzieciństwo.

Iris Law na Instagramie. Jak dziś wygląda?

19-letnia córka Jude'a Law aktywnie prowadzi swój Instagram, na którym chętnie publikuje zdjęcia z licznych sesji zdjęciowych. Jej oryginalna uroda przyciąga wielu projektantów i osób z branży mody.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW