Zamknij

Isabel Marcinkiewicz wystąpi w „Big Brotherze”?

Redakcja
30.11.2018 14:55
Isabel Marcinkiewicz wystąpi w „Big Brotherze”?
fot. facebook.com/izabel.olchowiczmarcinkiewicz

Isabel Marcinkiewicz, była żona Kazimierza Marcinkiewicza, poinformowała fanów, że otrzymała propozycję udziału w nowej edycji programu „Big Brother”. Opublikowała post, w którym informuje, czy ma zamiar się zgodzić. Nie zabrakło również złośliwości skierowanej do byłego męża.

Isabel Marcinkiewicz to była żona Kazimierza Marcinkiewicza, polityka i Prezesa Rady Ministrów w latach 2005-2006. Para pobrała się w Barcelonie w 2009 roku, jednak po kilku latach ich związek się rozpadł. Ostatecznie rozwiedli się w styczniu 2016. Za sprawą znanego męża Isabel stała się rozpoznawalną postacią, co postanowiła wykorzystać. Regularnie udzielała wywiadów, pojawiała się na okładkach magazynów, a nawet założyła bloga, na którym publikowała swoje wiersze. Również po rozwodzie było o niej głośno w związku z alimentami, jakich domagała się od Marcinkiewicza oraz kłopotami z jego wypłacalnością. Jak widać, również teraz media nie zapomniały o Isabel. Jak sama twierdzi, otrzymała propozycję udziału w nowej edycji reality show „Big Brother”.

Isabel
fot. Instagram:@izabela.olchowiczmarcinkiewic

Isabel Marcinkiewicz w „Big Brother”?

O zaproszeniu do powracającego na antenę show „Big Brother” Isabel Marcinkiewicz poinformowała na swoim profilu na Facebooku. Jednak już w pierwszych zdaniach wpisu zaznaczyła, że nie należy do fanów programu. Nie ukrywała jednak, że chwilę zastanawiała się nad udziałem.

„W odpowiedzi na zaproszenie pomyślałam sobie -...hmm...- że z jednej strony byłaby to możliwości zarobku, ale kosztem czego? Po pierwsze mój stan zdrowotny jest barierą, pomimo że zapewniono mnie o bacznie czuwającej ekipie lekarskiej na miejscu. Ach, czego nie zrobią, aby zachęcić do udziału?! A może to czysta ignorancja?!”

Isabel nie wydaje się więc zdecydowana na przygodę w nowej odsłonie reality show. Informując o tym, nie powstrzymała się i ironicznie nawiązała do swojego związku z Kazimierzem Marcinkiewiczem.

„Poza tym w drugiej, a może i powinno być w pierwszej kolejności, to ja miałam »Big Brothera« przez tyle lat, będąc w związku z byłym mężem. Chyba już wystarczy?!!”

„Czy nie lepiej żeby zaproponowali mojemu byłemu mężowi? (on lubi bywać w TV i kamery)”.

Czas pokaże, czy Isabel zmieni zdanie. Z pewnością jej udział w programie dostarczyłby emocji.

ZOBACZ TAKŻE: Frytka z "Big Brothera" wydała książkę o swoim nawróceniu

RadioZET.pl/MF