Zamknij

Ismena Stelmaszczyk zarobi na wirusie? Uczestniczka "Ex na plaży" sprzedaje maseczki chirurgiczne

Patrycja Chudolińska
02.03.2020 16:13
Ismena Stelmaszczyk
fot. Instagram/@ismena_stelmaszczyk

Ismena Stelmaszczyk ma smykałkę do biznesu. Była uczestniczka programu "Ex na plaży" postanowiła zająć się sprzedażą maseczek chirurgicznych i płynów do dezynfekcji. Produkty te osiągają kosmiczne ceny przez koronawirusa, który atakuje kolejne kraje w Europie.

Maseczki ochronne coraz droższe

Mimo że koronawirus wciąż nie został wykryty u żadnej z badanych osób w Polsce, cena masek ochronnych i płynów dezynfekujących poszła w naszym kraju znacząco w górę. Na portalach aukcyjnych cena jednak maseczki osiąga od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Choć większość maseczek nie stanowi żadnej obrony dla zdrowego człowieka, produkty te są szybko wykupywane z aptek i sklepów. Możliwość zarobienia w sytuacji paniki dostrzega coraz więcej osób.

Jedną z tych, którzy chcą zyskać na strachu przed koronawirusem jest Ismena Stelmaszczyk. Była uczestniczka programu "Ex na plaży" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 50 tys. osób. Ostatnio na jednej ze swoich relacji Ismena zaprezentowała maseczki ochronne i płyny do dezynfekcji, które postanowiła sprzedawać.

Ismena Stelmaszczyk z "Ex na plaży" sprzedaje produkty, które mogą zabezpieczyć przed wirusem

- Płyn do dezynfekcji - zabija grzyby, bakterie i wirusy (...) Cena detal: 99 zł. Hurt - do negocjacji. Jestem w stanie zaoferować najlepszą cenę na rynku (...) Dostępne maseczki chirurgiczne, 3-warstwowe z certyfikatem. Cena: 1 euro/sztuka. Zakup minimum 1000 sztuk - promuje swoje produkty celebrytka w relacji na InstaStories.

Przed epidemią koronawirusa ceny maseczek w hurtowni wynosiły około 5 złotych za 50 sztuk, a więc 10 groszy za jedną sztukę. Co myślicie o pomyśle celebrytki na zarobek?

RadioZET.pl/PCh