Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ivo ze "Zbuntowanego Anioła" już tak nie wygląda. Facundo Arana zmienił też zawód

31.10.2019 15:49

Facundo Arana zdobył popularność jako Ivo w telenoweli "Zbuntowany Anioł", w której grał w duecie z Natalią Oreiro. Argentyński aktor był bożyszczem kobiet na całym świecie. W końcu zniknął z ekranów i coraz mniej pojawia się w serialach. Wiadomo, co dzisiaj robi Facundo Arana i jak wygląda. Będziecie zaskoczeni!

Zbuntowany Anioł fot. Zbuntowany Anioł/YouTube

Facundo Arana podbił serca polskich widzów rolą Iva Di Carlo w argentyńskiej telenoweli "Zbuntowany anioł". Aktor stworzył w serialu niezapomniany duet z Natalią Oreiro, która grała Milagros. Zabawne perypetie pary z zapartym tchem śledziły miliony widzów na całym świecie, a wiele fanek serialu skrycie podkochiwało się w czarującym "blondasku".

Natalia Oreiro straciła dawny blask? Już nie przypomina Milagros ze „Zbuntowanego Anioła”

Ivo ze "Zbuntowanego Anioła" - Facundo Arana ma dziś 47 lat

Po zakończeniu "Zbuntowanego Anioła" Facundo Arana zagrał w kilku serialach. Na polskie ekrany powrócił w 2006 roku w telenoweli "Jesteś moim życiem", w którym ponownie towarzyszyła mu Natalia Oreiro. Serial znów odniósł sukces, choć wielu widzów oglądało telenowelę tylko ze względu na parę głównych aktorów.

Mimo olbrzymiego sukcesu, jakie odniosły seriale z udziałem Facundo Arany, aktor pozostał niezwykle skromną osobą. W wywiadach wielokrotnie podkreślał, że wynika to z jego chorobliwej nieśmiałości. Życiowej pokory nauczyła gwiazdora również poważna choroba - chłoniak Hodgkina, na którą zapadł w wieku 17 lat. Walczył z nowotworem przez kilka lat, aż w końcu udało mu się w pełni powrócić do zdrowia.

Facundo Arana ze "Zbuntowanego Anioła" został himalaistą

Facundo Arana zawsze zwracał uwagę nietypową jak na Latynosa urodą. Aktor wprawdzie przyszedł na świat w Buenos Aires, ale od strony matki ma korzenie niemieckie. Jego pełne nazwisko brzmi Jorge Facundo Arana Tagle von Berbard. W marcu tego roku Facudno skończył 47 lat. Od 2012 roku jest w szczęśliwym małżeństwie z modelką i prezenterką telewizyjną Marią Susini, z którą ma trójkę dzieci – córkę Indię, która przyszła na świat w 2008 roku, oraz urodzonych rok później bliźniaków Yaco i Moro.

Obecnie gwiazdor "Zbuntowanego Anioła" rzadko występuje w telenowelach. Zajął się komponowaniem muzyki i koncertowaniem z zespołem La Caranza. Kilka lat temu znalazł zupełnie nową pasję jaką jest trekking wysokogórski. Facundo Arana uwielbia eskapady w dzikie rejony świata oraz wspinaczkę i zdobywanie górskich szczytów. Na swoim koncie ma już kilka sześciotysięczników, m.in. najwyższy szczyt Ameryki Południowej, Anconcaguę. Trzy lata temu udało mu się spełnić największe marzenie - Facundo Arana zdobył Mount Everest.

RadioZET.pl/jw

Oceń