Zamknij

Ivo ze "Zbuntowanego Anioła" już tak nie wygląda. Facundo Arana zmienił też zawód

Judyta Wanicka
31.10.2019 15:49
Zbuntowany Anioł
fot. Zbuntowany Anioł/YouTube

Facundo Arana zdobył popularność jako Ivo w telenoweli "Zbuntowany Anioł", w której grał w duecie z Natalią Oreiro. Argentyński aktor był bożyszczem kobiet na całym świecie. W końcu zniknął z ekranów i coraz mniej pojawia się w serialach. Wiadomo, co dzisiaj robi Facundo Arana i jak wygląda. Będziecie zaskoczeni!

Facundo Arana podbił serca polskich widzów rolą Iva Di Carlo w argentyńskiej telenoweli "Zbuntowany anioł". Aktor stworzył w serialu niezapomniany duet z Natalią Oreiro, która grała Milagros. Zabawne perypetie pary z zapartym tchem śledziły miliony widzów na całym świecie, a wiele fanek serialu skrycie podkochiwało się w czarującym "blondasku".

Natalia Oreiro straciła dawny blask? Już nie przypomina Milagros ze „Zbuntowanego Anioła”

Ivo ze "Zbuntowanego Anioła" - Facundo Arana ma dziś 47 lat

Po zakończeniu "Zbuntowanego Anioła" Facundo Arana zagrał w kilku serialach. Na polskie ekrany powrócił w 2006 roku w telenoweli "Jesteś moim życiem", w którym ponownie towarzyszyła mu Natalia Oreiro. Serial znów odniósł sukces, choć wielu widzów oglądało telenowelę tylko ze względu na parę głównych aktorów.

Mimo olbrzymiego sukcesu, jakie odniosły seriale z udziałem Facundo Arany, aktor pozostał niezwykle skromną osobą. W wywiadach wielokrotnie podkreślał, że wynika to z jego chorobliwej nieśmiałości. Życiowej pokory nauczyła gwiazdora również poważna choroba - chłoniak Hodgkina, na którą zapadł w wieku 17 lat. Walczył z nowotworem przez kilka lat, aż w końcu udało mu się w pełni powrócić do zdrowia.

Facundo Arana ze "Zbuntowanego Anioła" został himalaistą

Facundo Arana zawsze zwracał uwagę nietypową jak na Latynosa urodą. Aktor wprawdzie przyszedł na świat w Buenos Aires, ale od strony matki ma korzenie niemieckie. Jego pełne nazwisko brzmi Jorge Facundo Arana Tagle von Berbard. W marcu tego roku Facudno skończył 47 lat. Od 2012 roku jest w szczęśliwym małżeństwie z modelką i prezenterką telewizyjną Marią Susini, z którą ma trójkę dzieci – córkę Indię, która przyszła na świat w 2008 roku, oraz urodzonych rok później bliźniaków Yaco i Moro.

Obecnie gwiazdor "Zbuntowanego Anioła" rzadko występuje w telenowelach. Zajął się komponowaniem muzyki i koncertowaniem z zespołem La Caranza. Kilka lat temu znalazł zupełnie nową pasję jaką jest trekking wysokogórski. Facundo Arana uwielbia eskapady w dzikie rejony świata oraz wspinaczkę i zdobywanie górskich szczytów. Na swoim koncie ma już kilka sześciotysięczników, m.in. najwyższy szczyt Ameryki Południowej, Anconcaguę. Trzy lata temu udało mu się spełnić największe marzenie - Facundo Arana zdobył Mount Everest.

RadioZET.pl/jw