Zamknij

Taniec z gwiazdami: finalistka programu jest w ciąży? "Marzyli o tym, by zostać rodzicami"

Maciej Friedrich
05.02.2020 13:44
Taniec z gwiazdami: finalistka programu jest w ciąży? "Marzyli o tym, by zostać rodzicami"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Iwona Cichosz była jedną z najpopularniejszych uczestniczek 7. edycji "Tańca z gwiazdami". Miss Świata Niesłyszących zajęła w finale 2. miejsce. Według medialnych doniesień gwiazda spełniła swoje marzenie o macierzyństwie. Pojawiła się informacja, że Cichosz jest w ciąży.

"Taniec z gwiazdami" wypromował wielu celebrytów, często znacznym wzrostem popularności mogli cieszyć się uczestnicy, którzy nie zdobyli Kryształowej Kuli. Tak było między innymi w przypadku Iwony Cichosz. Niesłysząca aktorka i działaczka społeczna zyskała popularność po zdobyciu tytułu Miss Świata Niesłyszących 2016.

Występ w "Tańcu z gwiazdami" pomógł jej zaistnieć w telewizji. Iwona radziła sobie doskonale i urzekała jurorów tanecznymi umiejętnościami. Ostatecznie dotarła do finału i zajęła 2. miejsce, ustępując tylko Natalii Szroeder. Od 2018 roku możemy oglądać ją w serialu "Leśniczówka", w którym wciela się w postać Maryny.

Aktorka nie może także narzekać na brak sukcesów w życiu osobistym. We wrześniu 2019 roku wyszła za mąż za norweskiego przedsiębiorcę Trulsa Yggesetha.

Taniec z gwiazdami: Iwona Cichosz zostanie mamą?

Według medialnych doniesień Iwona Cichosz ma kolejny powód do ogromnej radości. Jak poinformował magazyn "Rewia", gwiazda "Tańca z gwiazdami" spodziewa się dziecka. Według informacji magazynu ma być w 4. miesiącu ciąży.

- Iwona jest w 4. miesiącu ciąży. Oboje są bardzo szczęśliwi, bo od dawna marzyli o tym, by zostać rodzicami - donosi informator "Rewii".

Aktorka miała pochwalić się radosną nowiną ekipie "Leśniczówki". Sama jednak nie ogłosiła, że jest w ciąży, do tej pory nie skomentowała także doniesień magazynu.

Zagłosuj

Czekasz na kolejną edycję "Tańca z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF