Zamknij

Iwona Cichosz nie urodzi w Polsce. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" przez pandemię utknęła w Oslo

Sylwia Wamej
17.04.2020 11:57
Iwona Cichosz
fot. Mateusz Jagielski/ East news

Iwona Cichosz, niesłysząca aktorka, która dała się poznać publiczności występując w "Tańcu z gwiazdami" spodziewa się dziecka. 30-latka nie urodzi jednak w Polsce, tylko w Oslo, gdzie mieszka jej mąż.

Iwona Cichosz nie będzie rodzić w Polsce. Przywita dziecko w Oslo

Iwona Cichosz dała się poznać szerszej publiczności, występując w "Tańcu z gwiazdami". W parze ze Stafano Terrazzino zajęła drugie miejsce. Niesłysząca aktorka i działaczka społeczna niedawno pochwaliła się radosną nowiną. Za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że jest w ciąży. Ojcem dziecka Iwony jest oczywiście jej mąż, norweski przedsiębiorca i tłumacz języka migowego, Truls Yggeseth.

Jak się okazuje, Iwona będzie rodzić w ojczyźnie męża, czyli w Norwegii. Gwiazda utknęła tam przez pandemię koronawirusa i zdecydowała, że w najbliższym czasie nie będzie wracać do Polski.

"Epidemia zastała Iwonę w Oslo, gdzie mieszka teraz razem ze swoim mężem w jego apartamencie. Iwona postanowiła nie wracać w najbliższych miesiącach do Polski, będzie rodzić w Norwegii, bo tam jest lepsza służba zdrowia" - czytamy w serwisie Pudelek.pl

Iwona Cichosz zawiesza karierę

Gwiazda postanowiła też zawiesić na jakiś czas karierę. Zamierza skupić się teraz na rodzinie.

"Nie wróci też do „Leśniczówki”. Poinformowała już o tym produkcję, jej wątek zostanie usunięty. Bohaterka Iwony, Maryna także prawdopodobnie wyjedzie za granicę. Teraz Iwona stawia na rodzinę, kariera musi zaczekać – czytamy na Pudelku.

Zagłosuj

Oglądasz programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/Pudelek.pl/ Sw