Zamknij

Iwona Cichosz urodziła. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" przywitała na świecie synka [FOTO]

28.07.2020 08:38
Iwona Cichosz
fot. Tricolors/ East News

Iwona Cichosz urodziła. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" i jej partner Truls Yggeseth po raz pierwszy zostali rodzicami uroczego synka. Cichosz pochwaliła się uroczym zdjęciem w mediach społecznościowych. Zdradziła też imię chłopca.

Iwona Cichosz została mamą. Gwiazda "Tańa z gwiazdami" urodziła synka

Iwona Cichosz została mamą. Gwiazda i jej partner Truls Yggeseth po raz pierwszy zostali rodzicami. Serialowa Maryna z "Leśniczówki" urodziła dziecko 17 lipca w Oslo, gdzie mieszka jej mąż. Świeżo upieczona mama pochwaliła się zdjęciem synka w mediach społecznościowych. Zdradziła też, jak nazwała maluszka. Syn pary otrzymał tradycyjne imię - Antoni.

"Nasze wszystko Nasz piękny, najdroższy synek przyszedł na świat 17 lipca o 13:36 - Antoni" - napisała Cichosz, publikując wspólne zdjęcie z maluszkiem.

Iwona Cichosz informacją o tym, że zostanie mamą, podzieliła się z fanami na początku marca. W związku z pandemią koronawirusa gwiazda postanowiła, że nie będzie rodzić w Polse, tylko w Norwegii. Ojcem dziecka Cichosz jest oczywiście jej mąż  Truls Yggeseth , który jest przedsiębiorcą i tłumaczem języka migowego.

Kim jest Iwona Cichosz?

Iwona Cichosz to Miss Polski Głuchych oraz finalistka programu "Taniec z gwiazdami". W programie partnerował jej Stefano Terazzino, z którym dotarła do finału i zajęła 2. miejsce. Gwiazda dała się też poznać serialowym widzom, wcielając się w postać Maryny w serialu "Leśniczówka".

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl