Zamknij

Iwona Cichosz z „Tańca z gwiazdami” wzięła ślub! Pochwaliła się zdjęciem z ceremonii

Judyta Wanicka
09.09.2019 15:22
Iwona Cichosz
fot. Michał Wargin/EASTNEWS

Iwona Cichosz, głuchoniema uczestniczka „Tańca z gwiazdami”, wyszła za mąż za swojego ukochanego Trullsa Yggesetha. Miss Głuchoniemych 2016 pokazała pierwsze zdjęcia z ceremonii ślubnej. Jej koronkowa suknia robi wrażenie!

Iwona Cichosz z „Tańca z gwiazdami” wzięła ślub

Iwona Cichosz to Miss Głuchoniemych 2016, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w 7. edycji „Tańca z gwiazdami”. W finałowym starciu o Kryształową Kulę przegrała o włos z Natalią Szroeder. Mimo to udało jej się zdobyć olbrzymią sympatię widzów i zaistnieć w social mediach. Iwona Cichosz właśnie podzieliła się z fanami dobrą nowiną – w ubiegłą sobotę wyszła za mąż.

Ślub Iwony Cichosz odbył się 7 września w uroczej Sosnowej Osadzie w miejscowości Niedarzyno na Kaszubach. Miss Głuchoniemych i jej narzeczony, Trulls Yggeseth, pobrali się dokładnie w trzecią rocznicę związku. Panna młoda poszła do ołtarza w klasycznej białej sukni z grubej koronki ozdobionej powłóczystym trenem. Włosy ułożyła w delikatne fale i wpięła w nie kwiaty.

Na profilu gwiazdy pojawiło się romantyczne zdjęcie, na którym pan młody wynosi ją na ramionach z kościoła.

Zrobiliśmy to! – napisała uradowana Iwona Cichosz.

Iwona Cichosz – kim jest uczestniczka „Tańca z gwiazdami”?

Iwona Cichosz jest głuchoniema od urodzenia. W 2016 roku wystartowała w wyborach Miss Głuchoniemych, w których zdobyła główny tytuł. To właśnie podczas konkursu poznała swojego obecnego męża, Trullsa Yggesetha, który również nie słyszy i nie mówi. Wybranek Iwony Cichosz jest z pochodzenia Norwegiem. Prowadzi własną firmę zajmującą się tworzeniem stron internetowych. Podobnie jak Iwona aktywnie działa w różnych fundacjach i stowarzyszeniach wspierających osoby głuchonieme. W 2017 roku Iwona Cichosz wzięła udział w 7. edycji „Dancing with the stars”, w której tańczyła w parze ze Stefano Terrazzino. Para przegrała w finale z Natalią Szroeder i Janem Klimentem. Cichosz miała okazję spełniać się również aktorsko. Niespodziewanie znalazła się w obsadzie serialu TVP „Leśniczówka”, w którym zagrała głuchoniemą zielarkę Martynę Ruszyc.

Zagłosuj

Podoba ci się suknia ślubna Iwony Cichosz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW