Zamknij

Iwona Pavlović znów zmieniła fryzurę!

Redakcja
22.02.2018 13:01
Iwona Pavloviv jako blondynka
fot. Eastnews

Iwona Pavlović znów jest brunetką. Słynna tancerka zdecydowała się zmienić fryzurę.

Iwona Pavlović znów jest brunetką

Choć przez kilka dobrych lat Iwona Pavlović nosiła kruczoczarne włosy, od jakiegoś czasu chętnie eksperymentuje z fryzurą. Jakiś czas temu była już Czarna Mamba zdecydowała się zmienić kolor włosów na ogniście rudy. Później była blondynką, a teraz... Iwona Pavlović znów wróciła do ciemnych włosów.

— Jestem znowu czarna. Bardzo się cieszę i nie żałuję tych wszystkich szaleństw z kolorem. Był rudy, potem różne odcienie blondów. Jestem kobietą i nam takie zmiany są potrzebne — zdradziła w rozmowie z „Faktem” Pavlović.

EN_01171823_0145

Iwona Pavlović i jej fryzury

Przypomnijmy, że Iwonę Pavlović już 2 marca będziemy mogli oglądać w najnowszej serii „Tańca z gwiazdami”. W zbliżającej się edycji show wystąpią m.in. Beata Tadla, Jarosław Kret, raper i zawodnik KSW Popek i dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk. Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi w jury Beatę Tyszkiewicz, która z powodu problemów zdrowotnych zdecydowała się zrobić sobie przerwę od „Tańca z gwiazdami”. Nieoficjalnie wymienia się takie nazwiska jak: Grażyna Szapołowska, Ewa Kasprzyk oraz Joanna Krupa. Polsat nie potwierdził jeszcze żadnych plotek. Być może nowego jurora poznamy dopiero 2 marca. Wtedy też zobaczymy, jak wygląda Iwona Pavlović w nowej fryzurze.

Zobacz także

EN_01185697_0015

RadioZET.pl/SI