Zamknij

Iwona Pavlović pokazała zdjęcie z przeszłości: "Pani jest jak wino" [FOTO]

Sylwia Wamej
25.02.2020 08:25
Iwona Pavlović
fot. Piotr Molecki/East News

Iwona Pavlović podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem z przeszłości z jednego z konkursów tanecznych. Fani obsypali jurorkę "Tańca z gwiazdami" komplementami.

Iwona Pavlović pokazała zdjęcie z przeszłości. Fani obsypali ją komplementami

Iwona Pavlović jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcu towarzyskim. Jurorka "Tańca z gwiazdami" tym razem podzieliła się ze swoimi fanami wspomnieniami z jednego z turniejów tanecznych. "Kto z państwa świętował Ostatki? Odrobina tanecznych wspomnień ode mnie" - napisała Iwona.

Fanom fotografia z dawnych lat bardzo przypadła do gustu i postanowili obsypać gwiazdę "Tańca z gwiazdami" komplementami. "Pani Iwono, ewidentnie ma pani układ z czasem", "jest pani jak wino", "przepiękna jak zawsze. Uroda, klasa, talent", "cudowne nogi"  - zachwycali się fani.

Iwona Pavlović od 2005 roku jest jurorką "Tańca z gwiazdami"

Iwona Pavloviź jest  wielokrotną mistrzynią Polski w tańcu towarzyskim. Po skończeniu kariery, została sędzią międzynarodowym. Uzyskała uprawnienia sędziowskie dwóch tanecznych organizacji międzynarodowych: amatorskiej  IDSF i zawodowej WD&DSC.  Od 2005 roku jest jurorką "Tańca z gwiazdami" Prywatnie związana jest z Wojciechem Oświęcimskim, z którym wychowuje jego trzech synów.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW