Zamknij

Iwona Pavlović zdradza, kogo chciałaby zobaczyć w "Tańcu z gwiazdami". "Marzenie wielu kobiet"

Patrycja Chudolińska
22.04.2020 15:28
Iwona Pavlović
fot. Piotr Molecki/East News

Iwona Pavlović znana jest jako najbardziej surowa jurorka w programie "Taniec z gwiazdami". Gwiazda ma jednak kilku faworytów, którym z pewnością kibicowałaby podczas tanecznych zmagań. Teraz zdradziła, kogo chciałaby zobaczyć na parkiecie.

"Taniec z gwiazdami" niedawno świętował swoje 15-lecie. Program doczekał się 24 edycji, w tym 13 emitowanych na TVN i 11 na Polsacie, z czego ostatnia musiała zostać zawieszona w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. W show przez lata zmieniali się jurorzy, tancerze oraz uczestnicy. Jedną z niewielu postaci, które od początku stanowią ekipę "Tzg", jest Iwona Pavlović. Mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim piastuje stanowisko jurorki od 2005 roku. Popularność przyniosły jej krytyczne oceny i wysokie oczekiwania wobec uczestników.

Choć Iwona Pavlović znana jest z ostrych wypowiedzi w kierunku występujących gwiazd, nie ukrywa sympatii oraz uznania dla tych, którzy radzą sobie dobrze na parkiecie.

Iwona Pavlović chciałaby zobaczyć Piotra Stramowskiego w "Tańcu z gwiazdami"

Okazuje się, że jednym z marzeń Iwony Pavlović jest zobaczenie na parkiecie Piotra Stramowskiego i jego ukochanej, Katarzyny Warnke.

- Z chęcią zobaczyłabym na parkiecie Kasię i Piotra! Ona piękna, kobieca, ma w sobie tajemnicę... On postawny, bardzo przystojny, umięśniony, jest marzeniem wielu kobiet. Oj, czuję, że Piotr pokazałby widzom, że pięknie można zaprezentować męskość w tańcu! A jakby razem wzięli udział w jednej edycji, tak jak Basia i Rafał Szatanowie, to dopiero by było interesująco! - zdradziła w rozmowie z "Faktem".

Wcześniej Iwona Pavlović w wywiadzie dla "Pomponika" zdradziła, że marzy o występie Cezarego Pazury.

- Moim największym marzeniem jest Czarek Pazura! Gdyby zatańczył, to byłoby cudownie! Chciałabym też zobaczyć na parkiecie Krzysia Hołowczyca. Zwłaszcza że mieszka w tym samym mieście co ja, czyli Olsztynie - podkreślała.

Myślicie, że marzenie jurorki w końcu się spełni?

RadioZET.pl/PCh