Zamknij

Iwona Węgrowska jest w ciąży. Piosenkarka spodziewa się drugiego dziecka

13.08.2020 21:59
Iwona Węgrowska
fot. VIPHOTO/East News

Iwona Węgrowska jest w ciąży. Piosenkarka przekazała radosną nowinę w rozmowie z Pudelkiem. Będzie to drugie dziecko Iwony Węgrowskiej i Macieja Marcjanika.

Iwona Węgrowska spodziewa się dziecka. Śpiewająca celebrytka, która zasłynęła piosenką "Pokonaj siebie" nagraną z zespołem Feel, potwierdziła w rozmowie z Pudelkiem, że jest w ciąży. Przy okazji pochwaliła się kolejnym singlem zapowiadającym jej nowy album. 

Iwona Węgrowska jest w ciąży ze swoim ukochanym Maciejem Marcjanikiem. Będzie to drugie dziecko pary, która ma już 5-letnią córkę Lilię. Węgrowska i Marcjanik tworzą związek od kilku lat, ale ich relacja przebiega dość burzliwie. W lutym 2017 roku piosenkarka ogłosiła zakończenie związku. Po kilka miesiącach nieoczekiwanie pochwaliła się zaręczynami, a w lutym 2019 roku poinformowała o ślubie. Zaraz potem małżonkowie się rozstali. Kryzys jednak nie trwał długo, bo już po kilku dniach szczęśliwa celebrytka potwierdziła, że znowu są razem. 

Iwona Węgrowska poroniła. Intymne wyznanie wokalistki

Iwona Węgrowska jest w ciąży 

Iwona Węgrowska pracuje nad nową płytą. 23 sierpnia ukaże się jej drugi singiel o intrygującym tytule "Potrafię Kochać Mniej (Niebo Damy)". Tymczasem piosenkarka stara się podkręcić zainteresowanie mediów nowiną o ciąży. Węgrowska pochwaliła się na łamach Pudelka, że spodziewa się dziecka. Płeć kolejnej latorośli 38-letniej gwiazdy na razie nie jest znana.

To wczesna ciąża i muszę szczególnie teraz na siebie uważać - powiedziała Pudelkowi Iwona Węgrowska. 

Gratulujemy!