Zamknij

Iwona Węgrowska miała wypadek. Polska wokalistka zderzyła się z tirem [FOTO]

03.08.2020 11:24
Iwona Węgrowska miała wypadek samochodowy
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/ EAST NEWS

Iwona Węgrowska, popularna polska wokalistka, przeżyła chwilę grozy. Prowadzone przez nią auto zostało uderzone przez tira. W samochodzie znajdowała się jej pięcioletnia córeczka. Węgrowska opisała wydarzenie w emocjonalnym wpisie.

Iwona Węgrowska to popularna polska wokalistka, która muzyczną karierę rozpoczęła w zespole Abracadabra. Lepiej znana jest jednak ze swoich solowych dokonań. W 2008 roku promowała swój pierwszy album singlem "Pokonaj siebie" nagranym z zespołem Feel, dwa lata później wydała kolejną płytę. Na swoim koncie ma 3. miejsce w eliminacjach krajowych do 55. Konkursu Piosenki Eurowizji, występ na Sopot Hit Festiwal i współpracę z takimi artystami jak Dr. Dre, Liroyem czy Piotrem Rubikiem.

Iwona Węgrowska znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, nie uniknęła także medialnych wpadek. Głośno było między innymi o jej nieudanym występie w "Dzień Dobry TVN", czy dyskusyjnych metodach wychowawczych, jakie stosuje wobec córki. Emocje wzbudziło również jej gorące zdjęcie w bikini. Najnowsze informacje, jakimi podzieliła się piosenkarka, wstrząsnęły fanami Iwony. Węgrowska poinformowała, że jej auto zderzyło się z tirem, gdy jechała razem z 5-letnią córeczką.

Iwona Węgrowska poroniła. Intymne wyznanie wokalistki

Iwona Węgrowska miała wypadek. Auto wokalistki staranował tir

Iwona Węgrowska wydała nowy singiel "Niegrzeczna" i mocno stara się go wypromować. W tym celu wraz z 5-letnią córką Lilą wybrała się nad polski morze, by opowiedzieć o swojej najnowszej piosence w lokalnych rozgłośniach radiowych. Niestety, to co miało być wesołą wycieczką, niemal zakończyło się tragicznie. Na jednym z parkingów w samochód prowadzony przez Węgrowską uderzył tir. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak wokalistka nie ukrywała, że sytuacja wyglądała bardzo poważnie.

- Wjeżdżając na parking, jechałam za tirem. Ale on nagle zaczął cofać! Ja nie miałam tej możliwości, bo za mną też było już kolejne auto. To były sekundy. Ten tir w nas wjechał! Gdybyśmy akurat wysiadały z auta, tir by nas zmiażdżył (...) Na drodze nic się nie działo, a na parkingu można zginąć - relacjonowała w rozmowie z "Super Expressem".

Iwona opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia uszkodzonego samochodu. Na szczęście zniszczenia nie są duże, a sama artystka stwierdziła, że ważniejsze od wozu jest zdrowie i życie. Fani pocieszali Węgowską. Jeden z internautów stwierdził, że "się wyklepie". Kierowca tira miał przyznać się do winy, a sprawa załatwiona polubownie.