Zamknij

Iwona Węgrowska narzeka na swoje zarobki: "Jest bardzo ciężko. Finansowo odczułam brak koncertów"

26.08.2020 18:07
Iwona Węgrowska
fot. Tricolors/ East News

Iwona Węgrowska niedawno wydała nowy singiel. Gwiazda zdradziła też, że spodziewa się drugiego dziecka. Niestety, pandemia koronawirusa odbiła się na zarobkach Iwony Węgrowskiej. Piosenkarka zdradziła, że jej sytuacja finansowa jest ciężka.

Iwona Węgrowska, choć nie może narzekać w życiu prywatnym, w zawodowym jest już trochę gorzej. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która negatywnie odbiła się na finansach piosenkarki. Gwiazda zaprezentowała niedawno swoim fanom nowy singiel, jednak jak zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.pl, odwołane koncerty przez koronawirusa są niezwykle widoczne w domowym budżecie.

Iwona Węgrowska narzeka na swoje zarobki. Koronawirus odbił się negatywnie na jej finansach

Gwiazda nie ukrywa, że jest jej bardzo ciężko."Jest bardzo ciężko. Nie ukrywam. Nasza praca i zarobki finansowe zostały wstrzymane od marca. Gdzieś można wystąpić, ja tego jeszcze nie zrobiłam. Czekam na odmrożenie naszej branży artystycznej i mam nadzieję, że to się stanie, bo ja naprawdę wariuję. To można zgłupieć, jak ktoś tak żyje sceną, fanami, to te koncerty są naprawdę bardzo ważne. Żeby nie było ograniczeń do 150 osób, żeby mogli przyjść wszyscy. To wtedy ma sens" - wyjaśniła Iwona Węgrowska w wywiadzie dla Jastrzab post.pl

Gwiazda zdradziła też, że od momentu wybuchu epidemii, czyli od marca, nie zarobiła ani złotówki

"Finansowo bardzo odczułam brak koncertów. Od marca większość artystów nie zarobiło ani złotówki. Ja jestem niestety w tej grupie. Mogę tutaj liczyć na wsparcie całej mojej rodziny, ale jednak ja nie funkcjonuję bez tych koncertów" - podkreśliła Iwona Węgrowska.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl

REKLAMA