Zamknij

Iwona Węgrowska poroniła. Intymne wyznanie wokalistki

Maciej Friedrich
24.09.2019 13:47
Iwona Węgrowska poroniła. Intymne wyznanie wokalistki
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kolejne artystki decydują się na intymne wyznania dotyczące straty ciąży. Niedawno znana z "Barw szczęścia" aktorka Maria Dejmek wyznała, że poroniła. Na podobnie szczere wyznanie odważyła się popularna wokalistka Iwona Węgrowska.

Coraz więcej znanych kobiet decyduje się na wyznania dotyczące starań o dziecko bądź utraty ciąży, czyli tematy wyjątkowo trudne i niosące złe wspomnienia. Niedawno Maria Dejmek, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia", opowiedziała o tym, jak poroniła. Teraz na intymne wyznanie zdecydowała się popularna wokalistka Iwona Węgrowska. W rozmowie z serwisem Pomponik opowiedziała o tym, jak straciła ciążę.

Iwona Węgrowska opowiedziała o poronieniu

W wywiadzie dla portalu Iwona Węgrowska szczerze opowiedziała o utracie dziecka. Jej zdaniem, będąc w ciąży, zbyt obciążała organizm, przez co poroniła.

 Luteina w ciąży. Czy pomaga podtrzymać ciążę?

- Od dawna myślałam o drugim dzidziusiu. Starałam się i niestety nic z tego nie wychodziło. Może dlatego, że tak bardzo chciałam. Pamiętam dzień, kiedy zrobiłam test i był negatywny. Pomyślałam, że widocznie tak musi być i wzięłam się wtedy ostro za dietę i treningi. Do tego doszła kosmetologia ciała i całkowicie odpuściłam ze staraniami o dziecko. Do głowy mi nie przyszło, że w najmniej oczekiwanym momencie mogę zajść w ciążę (...) To była wczesna ciąża, która nie dawała mi żadnych objawów. A jak już czułam jakiś dyskomfort, to zrzucałam to na efekt uboczny ćwiczeń. Niestety, przez to wszystko poroniłam. Okazało się, że mój organizm nie wytrzymał przeforsowania. Usłyszałam tylko, że już jest za późno, by cokolwiek ratować. Strasznie mi było przykro. Teraz będę bardziej ostrożna i czujna na każdy zły sygnał, który wysyła organizm. Dziś czuję się trochę lepiej, natomiast jest to trudne dla kobiety - opowiedziała wokalistka.

Iwona Węgrowska jest mamą córki Lili. Jakiś czas temu kontrowersje wzbudziła jej wypowiedź dotycząca metod wychowawczych.

 Edyta Górniak poroniła. Poruszające wyznanie gwiazdy. „Straciłam ciążę”

RadioZET.pl/se.pl/MF