Zamknij

Sanatorium miłości: Iwona i Gerard u zdobywcy Oscara. Teraz pozna ich cały świat

22.03.2021 15:58
Sanatorium miłości
fot. VIPHOTO/East News

Sanatorium miłości: Iwona i Gerard to jedna z par, które połączyło show TVP. Co więcej, są ze sobą nawet po zakończeniu programu i zdaje się, że zamierzają być ze sobą do końca. Okazuje się teraz, że pozna ich cały świat. To za sprawą produkcji zdobywcy Oscara, u którego się pojawią.

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to sympatyczni seniorzy, których poznaliśmy dzięki show " Sanatorium miłości". W drugiej edycji programu od razu zapałali do siebie uczuciem i byli jedną z najpiękniejszych par. Najważniejsze jednak, że ich związek okazał się trwały i nie był wynikiem chwilowego zauroczenia, spowodowanego miłosną aurą programu. Iwona i Gerard mieszkają razem i korzystają z tego, co daje im wspólne życie.

Dzięki udziałowi w "Sanatorium miłości" Iwonie i Gerardowi udało się także osiągnąć sporą rozpoznawalność i wierną rzeszę fanów. Mają też wspólny kanał na YouTube, gdzie regularnie publikują filmy. Niedawno poinformowali, że zostali dostrzeżeni przez oscarowego twórcę Kevina McDonalda.

Zobacz także: Sanatorium Miłości: Halina i Jadzia wystąpią w "Familiadzie"! Kiedy odcinek z kuracjuszkami?

Sanatorium miłości: Iwona i Gerard w dokumencie zdobywcy Oscara

Iwona i Gerard zostali zaproszeni przez Kevina McDonalda do udziału w dokumencie zatytułowanym "Dzień z życia 2020". Jak sugeruje tytuł, materiał już został zrealizowany, a bohaterowie "Sanatorium miłości" pokazali w nim, jak spędzają 25 lipca 2020 roku. Po przesłaniu swojego filmu czekali na decyzję producentów. Ku ich zaskoczeniu, zostali wybrani i znajdą się w dokumencie. Pokonali wielu konkurentów, bowiem swój udział zgłosiły osoby ze 192 krajów. Nadesłano łącznie 300 tysięcy filmów, więc fakt, że to oni zostali wybrani, jest dużym osiągnięciem.

Film miał premierę półtora miesiąca temu, a jego producentem jest Ridley Scott.

RadioZET.pl/AS