Zamknij

Iza Miko z głową w kroczu jogina. Ten filmik przebije "okadzanie waginy"?

Redakcja
13.07.2018 15:46
Iza Miko
fot. Instagram

Iza Miko jest znana ze swojej fascynacji zdrowym stylem życia. Od dawna gwiazda uprawia jogę, a filmikiem z takiej sesji pochwaliła się teraz na Instagramie.

Jak wiadomo, Iza Miko jest zafascynowana zdrowym i ekologicznym stylem życia. O jej praktykach było głośno już wiele razy, kiedy to na przykład zachęcała do sikania pod prysznicem dla oszczędności wody, albo gdy promowała "okadzanie waginy" szałwią w celu pozbycia się negatywnej energii”.  " W moim przypadku nie ma tam wielkiego ruchu, ale tak na wszelki wypadek – mówiła wtedy.

Teraz na Instagramie aktorki pojawił się filmik z sesji jogi, którą gwiazda odbywała z joginem. Ujęcie jest bardzo nietypowe, bowiem mężczyzna nogami utrzymuje Miko w górze, a ta, pozostając w jednej przybranej przez siebie pozycji, jest obracana, unoszona i potrząsana przez jogina. W pewnym momencie Miko tkwi wręcz głową w kroczu mistrza.

Na ten zaskakujący filmik internauci zareagowali bardzo pozytywnie i doceniają poziom zaawansowania aktorki w jodze.

"Pani Izo gratuluję takiego rozciągniętego ciała.Jestem pod ogromnym wrażeniem", "Omg !!!! Wow!!! Izka !!!! Zbieram szczękę z podłogi !! Coś niesamowitego ! Brawo" - komentują.

Wam też się podoba? To rzeczywiście wyższa szkoła jazdy.

RadioZET.pl/SA