Zamknij

Izabela Janachowska apeluje do Polaków. Chodzi o koronawirusa

Patrycja Chudolińska
25.03.2020 16:36
Izabela Janachowska
fot. TRICOLORS/East News

Izabela Janachowska to jedna z najpopularniejszych ekspertek ślubnych w Polsce. Gwiazda wypowiedziała się na temat wesel w obliczu pandemii koronawirusa.

Izabela Janachowska jest niewątpliwie ekspertem w dziedzinie organizowania ślubów i wesel. Gwiazda prowadzi dwa programu TVN Style o tej tematyce. W "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" oraz "Pary młode ponad miarę" prezenterka inspiruje widzów i dzieli się dobrymi radami. Tym razem postanowiła zaapelować do fanów w związku z koronawirusem. Zachęca Polaków do tego, by w związku z zagrożeniem odwołać planowane uroczystości, także te w maju.

- Odwołałabym lub przesunęła śluby zaplanowane do końca maja. Pamiętajmy, że ślub i wesele mają być rodzinną radością, zabawą, beztroską. W obecnych okolicznościach ciężko byłoby o takie emocje - powiedziała Izabela Janachowska w rozmowie z "Faktem".

Izabela Janachowska apeluje o odwoływanie ślubów

Większość ślubów w marcu i kwietniu zostało już odwołanych ze względu na zakaz zgromadzeń. Część osób jednak nie chciałoby przekładać na później tak wyjątkowej uroczystości. Izabela Janachowska przypomina jednak, że zdrowie jest najważniejsze.

- Na pewno bez sensu jest zmniejszanie liczby gości na taką uroczystość. Ślub docelowo mamy mieć jeden w życiu i ma być wielką radością - podkreśliła.

Gwiazda sama zdecydowała się przełożyć na później chrzest swojego syna, Christophera Alexandra. Chłopiec przyszedł na świat 10 maja 2019 roku, więc już niebawem skończy roczek.

- Odwołałam chrzest syna. Miał odbyć się w Wielkanoc - zaznaczyła Izabela Janachowska.

Zgadzacie się z jej podejściem?

RadioZET.pl/PCh