Zamknij

Gwiazda "Tańca z gwiazdami" chce ratować Australię. Do akcji zaprosiła Małgorzatę Rozenek

Maciej Friedrich
09.01.2020 19:34
Gwiazda "Tańca z gwiazdami" chce ratować Australię. Do akcji zaprosiła Małgorzatę Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Izabela Janachowska, znana między innymi z występów w "Tańcu z gwiazdami" startuje z akcją zbiórki pieniędzy na rzecz Australii, która ucierpiała z powodu katastrofalnych pożarów. Gwiazda zaprosiła do współpracy inne celebrytki, w tym Małgorzatę Rozenek-Majdan.

Izabela Janachowska była profesjonalną tancerką posiadającą najwyższą klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Popularność przyniósł je udział w "Tańcu z gwiazdami" gdzie partnerowała między innymi Radosławowi Majdanowi i Rafałowi Brzozowskiemu. Niestety, kontuzja kolana zakończyła jej taneczną karierę. Izabela z powodzeniem zajęła się tematyką ślubną i odniosła sukces, prowadząc programy telewizyjne, a nawet projektując własną kolekcję sukni ślubnych. 

Janachowskiej nie jest obojętny los Australii, która poniosła ogromne straty w wyniku katastrofalnych pożarów. Celebrytka postanowiła pomóc w zbiórce pieniędzy na ratowanie australijskiej fauny i flory. Wystartowała z akcją, do której chce włączyć inne polskie gwiazdy. 

Izabela Janachowska chwali się brzuchem po ciąży. Fanka: nieudolny retusz

Izabela Janachowska zbiera pieniądze dla Australii. Poprosiła o pomoc inne gwiazdy

Jak poinformował portal Plotek, Izabela Janachowska staruje z akcją #ShoppingForAustralia. Wystarczy, że osoba, która zrobiła danego dnia zakupy, przekaże równowartość wydanej kwoty na konto organizacji działającej na rzecz walki ze skutkami pożarów w Australii. Następnie powinna, wykorzystując hasztag, nominować trzy kolejne osoby. 
Jak podaje portal, Janachowska do akcji zaprosi Małgorzatę Rozenek-Majdan, Małgorzatę Sochę i Natalię Siwiec. To doskonały wybór, tak medialne celebrytki z pewnością pomogą akcji nabrać rozpędu. 

RadioZET.pl/plotek.pl/MF