Zamknij

Izabela Janachowska chwali się brzuchem po ciąży. Fanka drwi: nieudolny retusz

Judyta Wanicka
16.12.2019 18:32
Izabela Janachowska
fot. Instagram:@izabelajanachowska

Izabela Janachowska retuszuje zdjęcia brzucha po ciąży? Prowadząca "W czym do ślubu?" pochwaliła się idealnie płaskim brzuchem osiem miesięcy po porodzie. Jednak nie wszystkie fanki uwierzyły w to, co widzą. Widać niedopracowania przy korekcie dolnej części brzucha - wytknęła gwieździe internautka. Janachowska natychmiast odpowiedziała. 

Izabela Janachowska w maju 2019 roku urodziła pierwsze dziecko. Była tancerka "Tańca z gwiazdami" prowadząca programy ślubne w TVN Style i jej mąż, Krzysztof Jabłoński, doczekali się syna. Chłopiec otrzymał imię Christopher. Od porodu minęło osiem miesięcy. Przez ten czas Izabela Janachowska walczyła o powrót do figury sprzed ciąży. Oczekując dziecka przytyła 6 kg. Jednak dość prędko udało jej się pozbyć niechcianych kilogramów. Na wakacjach na Malediwach gwiazda pochwaliła się idealnie płaskim brzuchem. 

Izabela Janachowska wyretuszowała brzuch po ciąży?

Izabela Janachowska pokazała brzuch osiem miesięcy po ciąży. Prowadząca "W czym do ślubu?" dała się sfotografować w bikini i przy okazji pochwaliła się rewelacyjną figurą. Gwiazda może pochwalić się zgrabnymi kształtami i nieskazitelnym ciałem. Brzuch również jest bez zarzuty. W zasadzie nic w wyglądzie gwiazdy nie zdradza, że kilka miesięcy temu była w ciąży. 

Ciało Izabeli Janachowskiej po porodzie wygląda tak idealnie, że aż wzbudziło podejrzenia części fanek. Jedna z internautek dopatrzyła się śladów retuszu w okolicach brzucha. 

Piękne zdjęcie i piękna figura, ale widać niedopracowanie przy korekcie zdjęcia w dolnej części brzucha.

Izabela Janachowska natychmiast zareagowała na niemiłą uwagę.

What??? Na to chyba nikt by nie wpadł. Haha, gratuluję wyobraźni i pomysłowości... aż troszkę zazdroszczę fantazji... ułańskiej - odpisała gwiazda. 

RadioZET.pl/jw