Zamknij

Izabela Janachowska jest w ciąży. Kiedy poród?

Redakcja
23.01.2019 13:42
Izabela Janachowska jest w ciąży. Kiedy poród?
fot. Instagram:@izabelajanachowska

Izabela Janachowska popularność zdobyła za sprawą udziału w show „Tańcu z gwiazdami”. Była tancerka, obecnie prezenterka ślubna, podzieliła się z fanami radosną informacją. Wraz z mężem, biznesmenem Krzysztofem Jabłońskim, zostaną rodzicami.

Taniec z gwiazdami” to popularne telewizyjne show, które nie tylko przyciąga przed ekrany rzesze widzów, ale również miało realny wpływ na życie jego uczestników. Dość powiedzieć, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie, a teraz spodziewają się kolejnego dziecka. Show przyniosło również popularność Izabeli Janachowskiej. Wielokrotna mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich i klasycznych oraz brązowa medalistka Mistrzostw Świata z 2004 roku partnerowała wielu polskim celebrytom. Trenowała Wojciecha Medyńskiego, Pawła Stalińskiego oraz Zbigniewa Urbańskiego. Razem z Radosławem Majdanem, obecnym mężem Małgorzaty Rozenek, zajęła w dziesiątej edycji czwarte miejsce. Pojawiła się również na okładce magazynu „Playboy”.

ŚLUB MEGHAN MARKLE: Komentarz Izabeli Janachowskiej

Dalszą karierę tancerki przekreśliła niestety kontuzja kolana, jednak Janachowska odkryła nową pasję. Podczas planowania własnego ślubu odkryła swój organizatorski talent i doskonale radzi sobie w roli wedding planerki. Obecnie prowadzi aż trzy programy ślubne: „Ślub marzeń”, „Panny młode ponad miarę” oraz „Puszyste panny młode”.

Izabela Janachowska jest w ciąży

Prywatnie od czerwca 2014 roku Izabela jest żoną biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego. Prezenterka nie ukrywała w wywiadach, że pojawienie się dziecka dopełniłoby ich szczęśliwy związek. Jak się okazuje, małżonkowie mają powód do radości. Izabela Janachowska jest w ciąży!

ZOBACZ: Ciąża i dziecko - porady i wskazówki

Radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością, która nas przepełnia już od kilku miesięcy. Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznicę naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą 3” – napisała na Instagramie.

Rodzicom serdecznie gratulujemy, życzymy wszystkiego dobrego i czekamy niecierpliwie na zdjęcie potomka, podobnie jak ma to miejsce w przypadku ciąży Joanny Kulig.

Instagram
fot. Instagram:@izabelajanachowska

RadioZET.pl/MF