Zamknij

Izabela Janachowska ochrzciła synka. Pokazała zdjęcia: "Tak długo na to czekaliśmy"

29.06.2020 13:27
Izabela Janachowska
fot. Instagram/@izabelajanachowska

Izabela Janachowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z chrztu synka. Była tancerka od dawna czekała na ten dzień. W związku z epidemią koronawirusa w Polsce musiała przełożyć uroczystość.

Izabela Janachowska kilka miesięcy temu poinformowała fanów, że przekłada chrzest swojego syna na później. Mały Christopher miał przyjąć pierwszy sakrament w okresie wielkanocnym, jednak celebrytka zmieniła datę ze względu na panującą epidemię COVID-19. W kwietniu sytuacja była dużo bardziej napięta, zaostrzano także rządowe restrykcje. Była tancerka nie chciała narażać swoich bliskich, którzy z pewnością chcieliby świętować razem z nimi w tym wyjątkowym dniu.

- Taka postawa wydaje się być jedyną właściwą i odpowiedzialną w tym momencie. Te uroczystości spędza się w gronie najbliższych. Narażanie ich na jakiekolwiek niebezpieczeństwo jest po prostu czystą głupotą - tłumaczyła swoją decyzję Izabela Janachowska w rozmowie z "Plejadą".

Zobacz także: Izabela Janachowska pokazała synka. Ale wyrósł [FOTO]

Izabela Janachowska pokazała zdjęcia ze chrztu syna

Choć dla gwiazdy przełożenie chrztu było zdecydowanie trudną decyzją, ostatecznie rozsądek wygrał. Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński wyprawili synowi chrzest kilka miesięcy później - dokładnie w rocznicę swojego ślubu. Ślubna specjalistka pochwaliła się na Instagramie krótką relacją z uroczystości.

- Gdzie chrzest, tam nadzieja. Nasz Aniołek nareszcie ochrzczony. Tak długo na to czekaliśmy, jesteśmy przeszczęśliwi - dodała w opisie pod zdjęciem.

Uwagę internautów zwróciła przede wszystkim stylizacja Izabeli Janachowskiej. Gwiazda miała na sobie bajkową, jasnoniebieską suknię do ziemi, w której prezentowała się rewelacyjnie. Jej ukochany założył natomiast czarne spodnie, białą koszulę oraz jasnoniebieską marynarkę w kratę.

- Pięknie Pani wygląda Pani Izabello. Piękna mama i rodzinka.

- Przepiękna rodzina, tak miło się na Was patrzy.

- Cudownie! Dużo radości na co dzień! - komentują internauci.