Zamknij

Izabela Janachowska pokazała synka. Ale wyrósł

Sylwia Wamej
10.03.2020 13:45
Izabela Janachowska
fot. Piotr Molecki/East News

Izabela Janachowska odkąd została mamą, każdą wolną chwilę poświęca swojemu synkowi - Christopherowi. Ostatnio pokazała nowe zdjęcia, na których pozuje z synkiem. Ale on wyrósł.

Izabela Janachowska pokazała nowe zdjęcia synka Christophera. Ale wyrósł

Izabela Janachowska każdą wolną chwilę poświęca swojemu synkowi - rocznemu Christopherowi. Autorka programów o tematyce ślubnej opublikowała ostatnio kolejne zdjęcia Christophera, który jest już dużym chłopcem. "Wieczorne wygłupy to nasz ulubiony moment dnia Dzisiaj Chrisek już śpi, ale co spsocimy jutro?" - napisała Izabela Janachowska.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów Izabeli Janachowskiej, którzy zachwycają się jej synkiem. "Jest taki śliczny", "piękni", "cudo", "przecudny", "cały tato" -piszą internauci.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński: Kiedy się pobrali?

Ojcem dziecka jest oczywiście Krzysztof Jabłoński, mąż Izabeli Janachowskiej. Para pobrała się w czerwcu 2014 roku w Iławie. Ich ślub i wesele były jednym z największych wydarzeń towarzyskich w Polsce.

Najważniejsze jest dla mnie uczucie, które łączy mnie z konkretnym mężczyzną. Nie wyobrażam sobie, żeby pieniądze mogły zrekompensować brak uczucia. No nie ma takiej opcji. Za pieniądze możesz sobie kupić kilka fajnych prezentów. Kropka" - tak mówiła Izabela Janachowska, odnosząc się do złośliwych komentarzy internautów, jakoby była z Jabłońskim dla pieniędzy.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW