Zamknij

Izabela Janachowska pokazała zdjęcia z drogiego hotelu w Dubaju. Jedna noc kosztuje tam majątek

Sylwia Wamej
27.12.2019 16:13
Izabela Janachowska
fot. Viphoto/East News

Izabela Janachowska spędza świąteczną przerwę z rodziną w Dubaju. Gwiazda zatrzymała się w luksusowym hotelu, gdzie jedna doba kosztuje majątek.

Izabela Janachowska pokazała zdjęcia z luksusowego hotelu w Dubaju. Jedna noc kosztuje majątek

Izabela Janachowska postanowiła spędzić świąteczną przerwę w Dubaju. Gwiazda wypad do egzotycznego miasta dokumentuje oczywiście na Instagramie. Izabela razem z mężem Krzysztofem Jabłońskim i synkiem Christopherem Alexandrem postanowiła spędzić święta z dala od polskich szarości i po raz kolejny na odpoczynek wybrała egzotyczny Dubaj. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w luksusowym hotelu.

 Na fotografii towarzyszy Izabeli ukochany mąż oraz synek. "Święta... magiczny czas. Uwielbiam ten okres w roku"  - podpisała fotografię Izabela Janachowska. Jak informuje portal Jastrzabpost.pl za jedną noc w tym hotelu, trzeba zapłacić krocie, bo aż 7 tysięcy złotych.

Izabela Janachowska uwielbia egzotyczne podróże. Kiedy tylko może, podróżuje razem z mężem i synkiem, który jest oczkiem w głowie rodziców.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński. Kiedy się pobrali?

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński pobrali się w 2014 roku w Iławie. Fani swego czasu zarzucali jej, że wyszła za biznesmena i milionera wyłącznie dla pieniędzy. Janachowska stanowczo temu zaprzeczała.

"Luuuudzie! No to obalam. Moi drodzy, wydaje mi się, że pieniądze w życiu to nie wszystko. Oczywiście, każdy z nas gdzieś tam walczy o te pieniądze, zarabia, pracuje, stara się, rozwija. Ale ja miałam pracę ZANIM poznałam swojego męża. Udało mi się skończyć studia wyższe, mam fajne wykształcenie, nie potrzebowałam mężczyzny, żeby zapewniał mi - nie wiem - wpływy na konto? Nie wiem, jak wy to sobie wyobrażacie” - wyjaśniała w jednym z filmików na YouTubie. Warto dodać, że Krzysztof Jabłoński jest starszy od Izabeli Janachowskiej o 27 lat.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Jastrzabpost.pl/SW