Zamknij

Izabela Janachowska skrytykowana za maseczki ślubne. Wyzywa fanki od półmózgów. "Dla hejterów to komplement"

Judyta Wanicka
28.04.2020 12:09
Izabela Janachowska
fot. Instagram:@izabelajanachowska

Izabela Janachowska nie wytrzymała fali drwin po tym, jak zaoferowała przyszłym pannom młodym maseczki ślubne. Gwiazda TVN Style odniosła się do hejtu w specjalnym komentarzu. Nie przebierała w słowach. 

Izabela Janachowska oferuje maseczki ślubne 

Izabela Janachowska po zakończeniu kariery tancerki została ekspertką od ślubów. W TVN Style i TLC prowadziła szereg programów poświęconych modzie ślubnej i organizacji wesel. W zeszłym roku otworzyła showroom sukien ślubnych. W czasie pandemii koronawirusa gwiazda wpadła na pomysł, by do sprzedawanych kreacji dołączać gratis maseczki ślubne. Zgodnie z intencją projektantki gadżet ma być praktyczny i jednocześnie stanowić elegancki element stylizacji.

Kochani pomyślałam o Pannach Młodych, które mają ślub w tym roku i jeśli nic się nie zmieni, będą musiały w tym wyjątkowym dniu nosić maseczkę. Specjalnie stworzyłam takie, które pasują do sukien ślubnych z mojej kolekcji i do każdej zamówionej u mnie w showroomie sukni dołączona będzie piękna maseczka. Są koronkowe, błyszczące, delikatnie zdobione, białe, bezowe... idealne!!! Dla szczególnie dociekliwych maska ma bawełniana podszewkę, kilka dodatkowych warstw materiału i kieszonkę na filtr ochronny. Delikatne tkaniny są jedynie ozdoba zewnętrznej części widocznej dla wszystkich - zachwala produkt Janachowska. 

Izabela Janachowska broni swoich maseczek ślubnych 

Pod prezentacją masek zagotowało się od negatywnych wpisów. Internautki zarzucają Janachowskiej, że "koronka na gumce", jak drwiąco określiły wyrób, w żaden sposób nie chroni przed zakażeniem koronawirusem. Gwiazda, wyraźnie zirytowana nawałem uszczypliwych uwag, zamieściła ostry wpis na Instastory. 

Do wszystkich hejterów: Rząd nakazał nam zakrywać usta i nos. Mają gdzieś, czym je zakrywamy. Mówią, że może to być nawet szalik! Ok? Szalik! Przypomnijcie mi, jak on nas zabezpiecza przed wirusem? - zaczęła. 

Ja zrobiłam maseczki z zalecanych tkanin i dodatkową kieszonką na filtr i daję je za darmo swoim klientkom, ale i tak źle! Krytykujecie, bo są koronkowe! Tak, półmózgi, są koronkowe z zewnątrz! Mają podszewkę i kilka warstw! Jeszcze mało? Ciekawa jestem, jakich maseczek wy używacie i jak… Bo jak chodzę po ulicach, to większość ludzi chodzi z maseczkami na brodzie lub nie zakrywa nosa - pisze dosadnie Izabela Janachowska i na koniec dodaje: 

P.S. Dla hejterów "półmózgi" to komplement. 

Ekspertka ślubna wygoniła krytykantów ze swojego profilu i zapewniła, że nie zrezygnuje z szycia maseczek. 

Dziękuję za wszystkie wspaniałe wiadomości, które od was dostajeDajecie wiarę, że to, co robię, ma sens, a przyznam, że to trudne w kraju, w którym za wszystko, co zrobisz, jesteś hejtowany. Tutaj najlepiej nic nie robić, tylko wymagać i oceniać, ale ja się nie poddaję - podsumowała wzburzona właścicielka Wedding Dream. 

Zagłosuj

Co myślisz o pomyśle Izabeli Janachowskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw