Zamknij

Izabela Janachowska szczerze o relacji z Radkiem Majdanem. "Jeździłam potajemnie"

20.10.2021 16:10
Izabela Janachowska i Radosław Majdan
fot. TRICOLORS/East News

Izabela Janachowska przed laty była tancerką i trenerką w "Tańcu z gwiazdami" i partnerowała Radosławowi Majdanowi. W wywiadzie szczerze opowiedziała o ich relacji i potajemnych wyjazdach. Małgorzata Rozenek ma powody do zazdrości?

Izabela Janachowska obecnie robi karierę jako prezenterka telewizyjna, ale karierę rozpoczynała jako zawodowa tancerka, treningi rozpoczęła w wieku zaledwie ośmiu lat. Jest wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, posiadaczką najwyższej klasy "S", która na swoim koncie ma także brązowy medal Mistrzostw Świata z 2004 roku. Nic dziwnego, że otrzymała propozycję współpracy od producentów " Tańca z gwiazdami". W tanecznym show partnerowała między innymi Radosławowi Majdanowi, Przemysławowi Salecie i Rafałowi Brzozowskiemu. Niestety, jej taneczną karierę przekreśliła poważna kontuzja kolana.

Izabela nie załamała się i poświęciła nowej pasji, jaką jest planowanie ślubów. Szybko powróciła do mediów, tym razem jako gwiazda TVN Style, gdzie prowadziła "I cię nie opuszczę aż do ślubu" oraz "W czym do ślubu". Mogliśmy oglądać ją także w "Ślubie marzeń" i "Pannach młodych ponad miarę", na swoim koncie ma także własną kolekcję sukien ślubnych. Uznawana jest za prawdziwą specjalistkę w branży ślubnej, jednak miłość do tańca w niej nie zgasła. Od 2021 roku ponownie możemy oglądać ją w "Tańcu z gwiazdami", tym razem jako współprowadzącą. Mimo przeciętnego początku została bowiem skrytykowana za słowa o Annie Przybylskiej, zyskała grono oddanych fanów.

Izabela Janachowska zdradziła, co łączyło ją z Radosławem Majdanem. Na planie "Tańca z gwiazdami" iskrzyło?

Radosław Majdan w "Tańcu z gwiazdami" wystąpił w 2009 roku, a jego taneczną partnerką była właśnie Izabela Janachowska. Choć aktualny mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan nie podbił serc widzów i jurorów, Iza przyznała, że był jej ulubionym partnerem i udało im się stworzyć niepowtarzalny duet.

- Mieliśmy taneczną relację, ale ona jest naprawdę wyjątkowa. To, co dzieje się tutaj w "Tańcu z Gwiazdami", to jest tyle godzin spędzonych na parkiecie z gwiazdą, że bardzo szybko nawiązujesz ten kontakt. To jest bardzo przyjemne, pod warunkiem, że trafisz na odpowiednią osobę - wyznała.

Co więcej, Janachowska nie ukrywała, że czas spędzony z Radkiem był niezapomniany, a tancerka musiała nawet potajemnie spotykać się ze swoim partnerem.

- Z Radkiem było super cool. Jeszcze wtedy on zawodowo grał, to było takie szaleństwo. Musieliśmy jeździć po Polsce, łączyć jego treningi z naszymi. Jeździłam potajemnie na zgrupowania! To było niesamowite - opowiadała.

Prowadząca "Taniec z gwiazdami" najwyraźniej dużą sympatią darzy także Małgorzatę Rozenek. Jej zdaniem żona Majdana powinna pojawić się w programie. Też chcielibyście zobaczyć taneczne popisy Małgosi?

Izabela Janachowska i Radosław Majdan
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/ EAST NEWS