Zamknij

Izabela Janachowska wraca do "Tańca z Gwiazdami". Zadebiutuje w nowej roli

22.07.2021 14:20
Iza Jaknachowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Izabela Janachowska zyskała sławę m.in. dzięki udziałowi w show "Taniec z Gwiazdami", gdzie występowała jako tancerka. Po długiej przerwie gwiazda wraca do programu, ale tym razem w nowej roli.

Izabela Janachowska wraca do "Tańca z Gwiazdami" - takie wieści przekazał kilka dni temu serwis "Plotek". Z tamtych informacji wynikało, że gwiazda niespodziewanie rozstała się ze stacją TVN i miała "rzucić papierami". Czekała na nią już posada w konkurencyjnej stacji. Doniesienia te okazały się prawdziwe. W krótkiej rozmowie z portalem "Pomponik" Janachowska potwierdziła pogłoski i zdradziła, że fani znów będą mogli oglądać ją w "Tańcu z Gwiazdami", dzięki któremu wypłynęła na szerokie wody.

Zobacz także: Maryla Rodowicz i Andrzej Dużyński wreszcie się rozwiedli. Gwiazda nie dostanie, czego chciała

Izabela Janachowska wraca do "Tańca z Gwiazdami"

Izabela Janachowska to popularna prezenterka, blogerka ślubna i właścicielka kilku biznesów o tematyce ślubnej. Swoją karierę zaczynała już ponad dziesięć lat temu w telewizji TVN - własnie w "Tańcu z Gwiazdami" jako tancerka. Razem z show przeniosła się do Polsatu, ale kiedy zaistniała w branży ślubnej, dostała możliwość prowadzenia programów w TVN Style: "I nie opuszczę cię aż do ślubu" oraz "W czym do ślubu".

Po długiej przerwie Janachowska zdecydowała się na powrót do Polsatu, co potwierdziła w niedawnej wypowiedzi. Dodała, że wraca w całkiem nowej roli, bo - jak wiadomo - z powodu kontuzji zmuszona była zakończyć karierę tancerki.

Izabela Janachowska nową prowadzącą "TzG"

Z wypowiedzi Izabeli Janachowskiej wynika, że w jesiennym sezonie "Tańca z Gwiazdami" spróbuje swoich sił w roli prowadzącej. Gwiazda nie ukrywa, że będzie to dla niej duże wyzwanie. "Taniec to moja pierwsza miłość, której poświęciłam połowę życia. Powrót do "Tańca z Gwiazdami" jest więc dla mnie jak powrót do domu, do korzeni. Ale wracam w całkiem nowej roli i nie ukrywam, że to wielkie wyzwanie" - wyjawiła "Pomponikowi".

"Trema prowadzącej to coś zupełnie innego, niż nerwy, jakie przed występem czuje tancerka. Ale bardzo się cieszę na to nowe zadanie. I jestem wdzięczna, że będę mogła liczyć na wsparcie tak doświadczonego duetu, jak Paulina i Krzysztof. Kochani, jesteście na mnie gotowi? Mam nadzieję, że zasłużę na "dyszkę" od widzów" - dodała.