Zamknij

Izabela Podolec pierwszy raz na salonach po porodzie. Zachwyca formą [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
09.12.2019 11:15
Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner
fot. TRICOLORS/East News

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner pojawili się na gali 100-lecia PZPN. Było to pierwsze oficjalne wyjście pary od czasu narodzin syna Leopolda. Trzeba przyznać, że Izabela Podolec dwa miesiące po porodzie prezentuje się wyśmienicie.

Izabela Podolec jest żoną Apoloniusza Tajnera, byłego trenera skoczków narciarskich, a obecnie prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. 10 września para powitała na świecie syna, który otrzymał imiona Leopold Apoloniusz. Dwa miesiące po porodzie Tajnerowie pokazali syna w „Dzień Dobry TVN”. Była to jedna z niewielu okazji od czasu porodu, by zobaczyć ojca Dominiki Tajner i jego młodszą o 36 lat żonę. Świeżo upieczeni rodzice zajęci są teraz wychowywaniem syna. Mimo to znaleźli czas, by wyskoczyć na sobotnią galę z okazji 100-lecia Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner na gali PZPN

Izabela Podolec jest zaledwie trzy miesiące po porodzie, lecz figury i formy może jej pozazdrości niejedna świeżo upieczona mama. 29-latka podkreśliła rewelacyjną figurę prześwitującą małą czarną. Sukienka odważnie odsłaniała zgrabne nogi. Widać też było bujny dekolt gwiazdy. Piękna Izabela Podolec towarzyszyła na imprezie znanemu mężowi. Wyraźnie odmłodzony Apoloniusz Tajner wybrał się na galę w klasycznym, granatowy garniturze.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec poznali się osiem lat temu w pociągu linii Kraków-Warszawa. Wybranka trenera miała wówczas 21 lat. Apoloniusz Tajner rozstał się z pierwszą żoną i związał z młodszą od niego o 36 lat Izabelą. W 2014 roku po raz pierwszy pojawili się publicznie – na Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku. Potem wielokrotnie pokazywali się na galach Mistrzów Sportu. Ślub Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec odbył się zeszłej wiosny w tajemnicy przed mediami. 10 września 2019 roku przyszedł na świat ich syn. Leopold Apoloniusz jest trzecim dzieckiem Apoloniusza Tajnera. Były prezes PZN ma dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa: Dominikę Tajner (40 l.) i Tomisława (36 l.).

RadioZET.pl/jw