Zamknij

Izabela Podolec przez chorobę mogła stracić szansę na dziecko. "To było straszne"

Judyta Wanicka
05.11.2019 16:04
Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Izabela Podolec mogła nigdy nie doczekać się upragnionego dziecka. 29-letnia żona Apoloniusza Tajnera urodziła niedawno zdrowego syna. Wcześniej wielokrotnie słyszała od lekarzy, że nie ma szans na zajście w ciążę. Izabela Podolec opowiedziała w wywiadzie, jak się czuje w roli mamy.

Apoloniusz Tajner ponad miesiąc temu po raz trzeci został ojcem. Jego 29-letnia żona Izabela Podolec, urodziła mu syna, który otrzymał imiona Leopold Apoloniusz. Tajnerowie  postanawiał podzielić się radosną nowiną na kanapie "Dzień Dobry TVN". Podczas rozmowy w studiu towarzyszył im niespełna dwumiesięczny Leoś, który przez całą rozmowy grzecznie leżał na kolanach mamy.

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner mogli nie doczekać się dziecka

Były trener Adama Małysza i jego piękna żona do tej pory niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Rzadko pokazywali się w mediach i prawie nie udzielali wywiadów. Jednak narodziny pierwszego dziecka sprawiły, że coraz chętniej odsłaniają kulisy swojego życia prywatnego. Izabela Podolec udzieliła wywiadu jednemu z poczytnych magazynów, w którym wyznała, że długo nie miała nadziei na macierzyństwo. Nie chodziło jednak o to, że starszy o 36 lat Apoloniusz Tajner nie chciał mieć więcej dzieci. Żona prezesa PZN długo zmagała się z problemami zdrowotnymi, które zdaniem lekarzy przekreślały możliwość zajścia w ciążę.

Leoś to wyczekane dziecko i najważniejsze, że jest już z nami i jest zdrowy. Chorowałam, wiele razy słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka. To było straszne i nie chcę do tego wracać - powiedziała w rozmowie z "Party".

29-latka starała się jednak nie poddawać negatywnym nastrojom. Dziś jest szczęśliwą mamą, a uśmiech dziecka wynagradza jej ciężkie chwile z przeszłości.

Trzeba patrzeć na pozytywne strony w życiu. Czułam, że będę w pełni szczęśliwa i jestem. Leopold już się do nas uśmiecha, to największe szczęście - wyznała.

Izabela Podolec-Tajner
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Izabela Podolec-Tajner jest młodsza od męża o 36 lat. Jak reaguje na komentarze?

Zawiązek Izabeli Podolec i Apoloniusza Tajnera od początku wywołuje mieszane uczucia wśród internautów. Różnica wieku między trenerem a jego żoną wynosi 36 lat. Krytykujący parę twierdzą, że syn już niedługo odczuje negatywne skutki takiego związku. Gdy Leon będzie świętował 18. urodziny, jego ojciec będzie już po osiemdziesiątce. Izabela Podolec doskonale zdaje sobie z tego sprawę, lecz nie rozpacza. W "Dzień Dobry TVN" pokazała, że nawet umie z tego żartować. 29-latka wyznaje, że jest osobą o silnej psychice i kompletnie nie przejmuje się złośliwymi docinkami.

Żal mi ludzi, którzy nie mają własnego życia, ale mają czas, aby krytykować czyjeś. Mam mocny charakter i nigdy nie przejmowałam się tym, co myślą obcy mi ludzie, którzy często są sami w czarnej dziurze życiowej. Wiem, co i dlaczego w życiu robię, dlaczego podejmuję takie, a nie inne decyzje, i nie potrzebuję akceptacji obcych mi osób. Dlatego pozdrawiam wszystkich hejterów! - powiedziała magazynowi "Party".

Syn Leopold jest pierwszym dzieckiem Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec. Poza tym były trener kadry skoczków ma dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa: Dominikę Tajner (40 l.) i Tomisława (36 l.). Dla swojej nowej wybranki rozwiódł się z żoną. Ślub odbył się zeszłej wiosny w tajemnicy przed mediami. Izabela Podolec ma 29 lat i jest młodsza od Apoloniusza Tajnera o 36 lat. Trener i piękna brunetka zaczęli się spotykać, gdy Izabela miała 21 lat. Poznali się w pociągu linii Kraków-Warszawa.

RadioZET.pl/jw