Zamknij

Izabela Scorupco pokazała zdjęcie córki. Julia Czerkawski ma już 21 lat

Redakcja
18.09.2018 12:32
Izabela Scorupco pokazała zdjęcie córki. Julia Czerkawski ma już 21 lat
fot. Instagram:@juliascorupco

Izabela Scorupco była w latach 90 jedną z najpopularniejszych krajowych aktorek. Jej uroda uczyniła z niej jedną z "dziewczyn Bonda". Wczoraj gwiazda pochwaliła się wspólnym zdjęciem z córką. Uroda 21-letniej Julii zachwyciła internautów.

Choć obecnie Izabela Scorupco nie występuje już w polskich produkcjach, w latach 90 zyskała w naszym kraju ogromną popularność. Wcieliła się między innymi w Helenę Kurcewiczównę w filmowej adaptacji "Ogniem i mieczem". Dołączyła również do grona "dziewczyn Bonda". W "Golden Eye", filmie o przygodach Agenta 007 z 1995 roku, partnerowała na ekranie Piercowi Brosnanowi. Widzowie zachwycali się nie tylko jej talentem aktorskim, ale również uroda i nienaganną figurą.

Jak wygląda córka Izabeli Scorupco?

W latach 1996-1998 Scorupco była żoną polskiego hokeisty Mariusza Czerkawskiego. Owocem ich związku jest córka Julia. Fanom aktorki z pewnością ciężko uwierzyć, że dziecko Izabeli jest już dorosłe. Tymczasem dziewczyna skończyła w poniedziałek 21 lat. Z tej okazji na swoim profilu na Instagramie Scorupco pojawiło się zdjęcie z córką oraz wzruszający wpis.

- Dla mnie zawsze będziesz moją małą córeczką. Dziękuję życiu w każdej sekundzie dnia za pozwolenie mi być twoją mamą. Wszystkiego najlepszego mój cudzie Świata!

Internauci nie kryli zachwytu nad urodą Julii oraz jej mamy. Wielu fanów stwierdziło, że wyglądają raczej jak siostry lub koleżanki.

- Iza co Ty robisz ze wyglądasz jak 18-stka? 100 lat dla córki!! Niczym się nie różnicie!

- Nie wiem która piękniejsza.

- Yes! You do deserve each others! Perfekt mom/baby girl match.

Trzeba przyznać, że Julia wyrosła na piękną kobietę, a Izabela zdaje się nie poddawać upływowi czasu. Być może córka pójdzie w ślady mamy i zobaczymy ją na ekranach kin? Aktualnie 21-latka mieszka w USA z mamą, bratem i ojczymem.

RadioZET.pl/MF