Zamknij

Izabela Trojanowska pochwaliła się piękną córką. Roxanna kończy 30 lat [FOTO]

04.03.2021 12:47
Izabela Trojanowska
fot. VIPHOTO/East News

Izabela Trojanowska pokazała córkę na Facebooku. Roxanna niedługo skończy 30 lat. Nie da się ukryć, że z wiekiem coraz bardziej upodabnia się do mamy. Kim jest córka Izabeli Trojanowskiej? 

Izabela Trojanowska należy do najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki. Karierę rozpoczęła w 1980 r., nawiązując współpracę z Budką Suflera. Dzięki Romualdowi Lipce powstały jej największe przeboje m.in. "Tyle samo prawd ile kłamstw" i "Wszystko, czego dziś chcę". Po latach spędzonych na emigracji przypomniała o sobie nowymi albumami oraz rolą Moniki Ross w serialu "Klan". 

W 2020 Izabela Trojanowska świętowała jubileusz 40-lecia pracy artystycznej. Rok później została trenerką w drugiej edycji muzycznego show Dwójki "The Voice Senior". Prywatnie gwiazda dzieli życie między Warszawę i Berlin, gdzie zamieszkała po wyjeździe z Polski w stanie wojennym. Tam też mieszka i pracuje jej córka Roxanna, owoc związku wokalistki z cybernetykiem Markiem Trojanowskim. Gwiazda "The Voice" właśnie pochwaliła się swoją 30-letnią latoroślą na Facebooku.

The Voice Senior 3: czy będzie trzecia edycja programu? Jacek Kurski podjął decyzję

Izabela Trojanowska ma piękną córkę 

Dawniej Izabela Trojanowska często zabierała córkę na salony. Roxanna była wówczas małą dziewczynką i, jak chwaliła się jej mama, już wtedy przejawiała talent wokalny. W tym roku córka Izabeli Trojanowskiej kończy 30 lat. Jak się okazuje, wcale nie poszła w ślady mamy i zamiast kariery muzycznej wybrała studia prawnicze. Obecnie pracuje w renomowanej kancelarii.  

Nie da się ukryć, że Roxanna coraz bardziej przypomina swoją piękną matkę. Jej nowe zdjęcie zamieszczone przez Izabelę Trojanowską na Facebooku wywołało masę zachwytów i komentarzy, w których fani podkreślają wyraźne podobieństwo obu pań.

Wy też uważacie, że Roxanna odziedziczyła urodę po mamie?