Zamknij

Izabela Trojanowska zdradziła, jak się czuje po upadku na scenie. "Cierpię"

28.07.2021 14:59
Izabela Trojanowska
fot. Piotr Fotek/Reporter/ East News

Izabela Trojanowska podczas koncertu w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki" przewróciła się na scenie. W rozmowie z "Faktem" gwiazda zdradziła, jak się obecnie czuje.

Izabela Trojanowska niedawno zaliczyła na scenie bolesny upadek. Podczas koncertu w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki" artystka przewróciła się na plecy. Gwiazda została bardzo dokładnie przebadana na miejscu.Trojanowskiej pomogły podnieść się obecne na scenie tancerki. Z kolei powodem upadku gwiazdy był obcas, który wpadł w szparę pomiędzy płytami. Dodatkowo podwinął się też dywan rozłożony na scenie. 

Izabela Trojanowska zdradziła, jak się czuje po upadku na scenie. "Cierpię"

Choć nie stwierdzono u niej żadnego urazu, po powrocie z Koszalina do Warszawy, Trojanowska musiała raz jeszcze zasięgnąć porady lekarza.

W rozmowie z "Faktem" piosenkarka zdradziła, jak aktualnie się czuje.

"Mam prześwietlenie, póki co... cierpię. Czuję się bardzo nieciekawie. Boli mnie, ale przynajmniej odetchnęłam z ulgą, że to nie złamanie, tylko poważne stłuczenie. (...) Bałam się, bo już nie jestem w wieku, kiedy organizm się tak szybko regeneruje, a złamanie byłoby fatalne. I cieszę się, że to nie prawa ręka, tylko lewa. Ta, którą mniej się posługuję" - powiedziała gwiazda w rozmowie z dziennikiem. Trzymamy kciuki za powrót do szybkiego zdrowia!