Zamknij

Izabela Zeiske z "Gogglebox" jest zrozpaczona. Straciła bliskiego przyjaciela

02.12.2020 17:05
Izabela Zeiske Gogglebox
fot. TTV

Izabela Zeiske dała się poznać jako gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Sympatyczna komentatorka przekazała fanom smutną wiadomość. Okazuje się, że zmarł jej czworonożny przyjaciel.

Izabela Zeiske to uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym komentuje wybrane programy telewizyjne. Gwiazda TTV dba również o regularny kontakt z fanami przez media społecznościowe. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 150 tys. osób. Ostatnio Iza przekazała smutną wiadomość. Kobieta pożegnała swojego ukochanego psiego przyjaciela.

- Przytłaczający, ogromny żal rozrywa moje serce. Po latach wzajemnej miłości, oddania i przyjaźni odeszła za Tęczowy Most moja ukochana Sara. Ktoś powie, to był tylko pies, odpowiem - to był aż Pies. Wierna, oddana bezinteresowną miłością. Saruniu, zawsze będziesz z nami w naszych sercach, a kiedyś się spotkamy, bo wiem, że nigdy nie zostawiasz nas samych ....do zobaczenia mój wierny PRZYJACIELU - napisała Izabela Zeiske.

Zobacz także:  Izabela Zeiske z "Gogglebox" w żałobie. W święta zmarła jej bliska osoba

Izabela Zeiske z "Gogglebox" pożegnała czworonożnego przyjaciela

Izabela Zeiske zamieściła dwa zdjęcia - na drugim widzimy właśnie jej ukochanego psa. Fani Izy dobrze znali Sarę. Gwiazda "Gogglebox" regularnie publikowała w mediach społecznościowych fotki z codziennego życia. Często u boku właścicielki pojawiały się ukochane psy. Internauci w komentarzach okazują wsparcie uczestniczce show.

- Pani Izuniu, ogromnie pani współczuję, na pewno Sarcia będzie wam dozgonnie wdzięczna za miłość oddanie i wszystko, co zrobiliście dla niej przez cale psie życie.

- Przykro mi bardzo, smutek ogromny. Wiem, bo ja też straciłam przyjaciela.

- Jeśli ktoś kocha zwierzęta i traktuje jak członków rodziny, to wie, jaki to żal.