Zamknij

Izabela Zeiske z "Gogglebox" w żałobie. W święta zmarła jej bliska osoba

Patrycja Chudolińska
14.04.2020 10:23
Izabela Zeiske
fot. Instagram/@izabelazeiske

Izabela Zeiske z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" doświadczyła w święta ogromnej straty. Gwiazda TTV poinformowała o śmierci bliskiej osoby.

Izabela Zeiske znana jest ze swojego optymistycznego podejścia do życia. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" zazwyczaj jest pełna energii, dużo się uśmiecha i żartuje. Również w mediach społecznościowych stara się zarażać obserwatorów pozytywnym nastawieniem. Niestety, jej tegoroczne święta nie należały do najweselszych. Uczestniczka programów TTV poinformowała o śmierci ukochanej teściowej.

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" pożegnała teściową

Tegoroczna Wielkanoc była trudna dla większości polskich rodzin. Ze względu na epidemię koronawirusa nie mogliśmy spotkać się z bliskimi. Uczestniczka "Gogglebox" przeżyła w te święta inną tragedię. W niedzielę wielkanocną poinformowała o śmierci bliskiej osoby.

- Kochani, życie składa się z radości i smutku. Moje serce przepełnia ogromny smutek, wczoraj popołudniu zmarła moja Kochana Teściowa... - napisała na Instagramie, zamieszczając czarno-białe zdjęcie.

Fani starają się pocieszyć Izabelę w tym trudnym czasie. W komentarzach nie brakuje kondolencji i ciepłych słów wsparcia.

- Składam kondolencje dla całej rodziny. Mi 3 dni temu zmarła moja 68-letnia babcia.

- Współczuję z całego serca... jestem z Panią i Pani rodziną... otaczamy was modlitwą. Trzymajcie się.

- Przykro mi bardzo, kochana, wspominaj teraz wszystkie dobre chwile z nią. One pozwolą Wam przetrwać ten smutny czas. Ściskam mocno - piszą internauci.

Kondolencje przekazał również jej kolega z programu, Mariusz Kozak.

- Z Izą i Joachimem mam bardzo ciepły i serdeczny kontakt. Jesteśmy w stałym kontakcie. Przesyłam im wyrazy współczucia. To ogromna tragedia. Przykro mi dodatkowo, że dotknęła ich w czasie pandemii, która już bez tego jest wyjątkowo trudnym momentem w życiu - powiedział w rozmowie z "Faktem".

RadioZET.pl/PCh