Zamknij

Izabela Zwierzyńska w bikini. Gwiazda "Barw szczęścia" zachwyciła fanów gorącym zdjęciem

24.09.2020 20:08
Izabela Zwierzyńska
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Izabela Zwierzyńska odpoczywa na greckiej wyspie Mykonos. Gwiazda "Barw szczęścia" dokumentuje rajskie wakacje na swoim Instagramie, a ostatnio zaprezentowała swoim fanom zdjęcie w bikini, na tle zachodzącego słońca.

Izabela Zwierzyńska wybrała się na wakacje do bajecznej Grecji. Trzeba przyznać, że grecka wyspa Mykonos w tym roku jest wyjątkowo popularną destynacją na wakacje. Izabela Zwierzyńska dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z greckich wakacji. Zainteresowanie fanów wzbudziły oczywiście zdjęcie aktorki w zmysłowym bikini. Gwiazda podzieliła się kilkoma fotografiami na tle zachodzącego słońca.

"Oto jak niespodziewanie znalazłam się w niebie... podziwiając dziś chyba najpiękniejszy zachód słońca ostatniej dekady. Żałuję, że nie możecie być tu ze mną. Ale mam nadzieję, że przekażę Wam choć namiastkę tego płynącego ze wszechświata szczęścia!!!" - napisała aktorka.

Izabela Zwierzyńska w bikini. Gwiazda pokazała gorące zdjęcie z greckich wakacji

Izabela Zwierzyńska fanom najbardziej znana jest z roli Iwony w serialu "Barwy szczęścia". Aktorka w hicie TVP gra od 2007 roku. Na swoim koncie ma również role w takich serialach jak m.in. "Ja to mam szczęście", "Komisarz Alex" oraz "Klan". Prywatnie Izabela Zwierzyńska jest żoną i mamą synka Franciszka, który przyszedł na świat 7 października, 2017 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl