Zamknij

Izabella Krzan pozuje nago. Zasłania się pościelą [FOTO]

22.06.2020 21:13
Izabella Krzan
fot. Bartosz KRUPA/East News

Izabella Krzan odwiedziła Zakopane. Swoją wizytę uwieczniła na zdjęciu, pozując nago przysłonięta kołdrą w luksusowej rezydencji. Co fani na to? Oczywiście rozpływają się z zachwytu.

Izabella Krzan przebywa ostatnio w Zakopanem i zatrzymała się w luksusowej rezydencji Bachledów. Swoją wizytę uwieczniła na zdjęciu, pozując nago przysłonięta kołdrą.

Izabella Krzan pozuje nago

Była Miss Polonia, a obecnie prowadząca "Koło Fortuny" w TVP, bardzo chętnie dzieli się w sieci swoimi fotkami z różnych okazji. Oczywiście największe zainteresowanie fanów wzbudzają te najbardziej zmysłowe ujęcia. A to ostatnie, z Zakopanego, z pewnością do takich należy.

Fani są zachwyceni i nie szczędzą miłych słów: "Piękna", Śliczna", "Od razu serce mocniej bije", 'Iza, normalnie sam ogień". My też tak uważamy.

Izabella Krzan urodziła się 14 lutego 1995 roku. Kocha sport, uprawiała siatkówkę, a także taniec towarzyski, w którym ma kilka sporych osiągnięć. Zajmuje się także modelingiem. Była studentką ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W 2016 roku  zwyciężyła w konkursie Miss Polonia. Przed najpiękniejszą Polką otworzyło się wtedy wiele drzwi. Pojawiła się m.in. w "Pytaniu na Śniadanie". Jednak największą popularność telewizyjną przyniósł jej udział w "Kole Fortuny" w roli współprowadzącej.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS