Zamknij

Izabella Krzan przerobiła zdjęcie w bikini? Gwiazda "Koła fortuny" odpowiada na zarzuty [FOTO]

03.09.2020 17:38
Izabella Krzan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Izabella Krzan, Miss Polonia 2016 i współprowadząca "Koła fortuny" postanowiła pochwalić się fanom zdjęciem z plaży, na którym pozuje w skąpym bikini. Część fanów zarzuciła jej jednak, że fotografia została sfabrykowana. Izabella odpowiedziała na zarzuty.

Izabella Krzan to polska modelka, która na swoim koncie ma wiele sukcesów w konkursach piękności. Zdobyła tytuł Miss Polonia 2017 i reprezentowała Polskę na prestiżowym konkursie Miss Universe 2016. Jednak jej prawdziwa medialna kariera rozpoczęła się, gdy Izabella rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską. Obecnie uważana jest za jedną z twarzy stacji, choć na swoim koncie nie ma jeszcze imponującego dorobku. Widzowie mogą oglądać ją w "Kole fortuny", które prowadzi w duecie z Norbim. Prowadziła także imprezy sylwestrowe TVP, a od 2019 roku występuje z Maciejem Kurzajewskim na planie teleturnieju "Czar par".

Izabella Krzan jest także niezwykle popularna w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 190 tysięcy użytkowników. Modelka zachwyca figurą, którą chętnie eksponuje, pokazując między innymi zdjęcia w kostiumie kąpielowym. Pochwaliła się kolejną fotografią w bikini, jednak część fanów sugeruje, że fotografia została spreparowana, a Krzan dodała siebie do rajskiego krajobrazu w programie graficznym. Gwiazda "Koła fortuny" odpowiedziała krytykom.

 Izabella Krzan pozuje nago. Zasłania się pościelą [FOTO]

Izabella Krzan oskarżona o przerobienie zdjęcia. Modelka opowiedziała na zarzuty

Na profilu Izabelli Krzan na Intagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać ubraną w skąpe bikini modelkę na tle bajecznej plaży. Problem w tym, że zdaniem części internautów fotografia jest nienaturalna i mogła zostać przerobiona. Pojawiły się zarzuty, że modelka nieudolnie dokleiła swoją postać w programie graficznym.

- Ale to jest fałszywe i wklejone.

- Ciekawa sprawa, że palma rzuca cień, a Iza już nie. Podejrzewam, że obok tej palmy to Ty nie stałaś - czytamy w komentarzach.

Izabella postanowiła odpowiedzieć na zarzuty i wyjaśnić kwestię cienia, o którym napisał jeden z internautów.

- Błędne wnioski. Mój cień zlał się z cieniem palmy. W styczniu wstawiłam podobną fotkę, to samo miejsce tylko moja postać złapana w innym momencie - odpowiedziała Krzan.

A jaka jest wasza opinia? Też uważacie, że ze zdjęciem Izabelli coś jest nie tak?