Zamknij

Izabella Krzan pokazała gorące zdjęcie w bikini. Fani nie mogą oderwać wzroku: "Afrodyta"

Patrycja Chudolińska
06.04.2020 13:08
Izabella Krzan
fot. Instagram/@izabellakrzan

Izabella Krzan podzieliła się z fanami wspomnieniem z rajskich wakacji. Piękna prezenterka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w bikini. Internauci są zachwyceni i porównują ją do bogini miłości, Afrodyty.

Izabella Krzan postanowiła powspominać beztroskie, letnie dni. Od kilku tygodni sytuacja na świecie jest bardzo napięta. W związku z pandemią koronawirusa zamknięte zostały granice większości krajów. Ograniczone zostały nie tylko możliwości przemieszczania się, ale także zwykłego wychodzenia z domu. Nic dziwnego, że piękna prezenterka wróciła myślami do rajskich wakacji na Karaibach. Gwiazda opublikowała zdjęcie siebie na tle błękitnego oceanu.

- Ale w wannie też jest fajnie - napisała żartobliwie w opisie pod fotografią.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Izabella Krzan w bikini

Gwiazda pokazała się w mocno dopasowanym stroju kąpielowym w kolorze miętowym. Izabella Krzan może się pochwalić smukłą talią oraz wysportowaną sylwetką. Jak łatwo się domyślić, fani w komentarzach nie szczędzili jej komplementów.

- Jeju, jaka Ty jesteś śliczna.

- Anioł, nie kobieta. Z taką dałbym się nawet namówić na małżeństwo.

- Afrodyta wyszła z wody!

- Pięknie wyglądasz, świetna figura.

Izabella Krzan w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Jako reprezentantka polski wzięła udział w konkursie Miss Universe 2016, jednak nie zakwalifikowała się do finałów. Od tego momentu jej kariera w show-biznesie nabrała tempa. Została reporterką "Pytania na śniadanie", a także prowadzącą programu "Czar par".

Zagłosuj

Lubisz czytać o życiu gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh